1.000 rejestracji w pierwszy dzień

To naprawdę niesamowity debiut! Pensylwania zanotowała 1.000 rejestracji w pierwszy dzień nowego programu medycznej marihuany.

Ministerstwo Zdrowia w Pensylwanii twierdzi, że ponad 1.000 osób zapisało się do nowego programu medycznej marihuany w pierwszy dzień jego istnienia.

Jak podaje rzecznik Ministerstwa Zdrowia, raport Pittsburgh Tribune-Review wykazał, iż rejestracje objęły zarówno pacjentów jak i opiekunów.

Ministerstwo ogłosiło w środę, że zaczęło akceptować wnioski o udział w programie.

Prawo stanowe z 2016 roku daje obywatelom pod opieką lekarza dostęp do medycznej marihuany, jeśli dany obywatel cierpi na jedną z 17 chorób wymienionych na liście warunków kwalifikacyjnych, w tym AIDS, autyzm, rak, ból chroniczny, choroba Leśniowskiego – Crohna.

Prawo zezwala na stosowanie pigułek, olejów, wapowanie oraz stosowanie płynnej marihuany, ale nie na cannabis w postaci rośliny.

Lekarze muszą poświadczyć chorobę, a pacjenci muszą uzyskać kartę identyfikacyjną, którą wydaje Ministerstwo Zdrowia. Istnieje ponad 50 poradni, które są licencjonowanymi punktami sprzedaży produktów z cannabis dla pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.