Seattle dołącza do miast, które unieważniają…

Seattle dołącza do miast, które unieważniają przestępstwa związane z marihuaną.

W zeszły piątek, miasto Seattle złożyło wniosek, który nakaże sądowi oddalenie opłat za posiadanie marihuany wśród wszystkich osób, które zostały o to oskarżone w latach 1997 – 2010. Seattle dołącza do innych miast, takich jak San Francisco, podejmując kroki w celu naprawieniu krzywd, jakie przyniosła nieudana wojna narkotykowa.
Kiedy wniosek wejdzie w życie, w sumie 542 osobom wyczyszczone zostaną rejestry karne. Trzeba pamiętać, że wniosek nie obejmuje aresztowań tylko wyroki skazujące.

Dlaczego Seattle podejmuje takie kroki?

Prokurator miasta Pete Holmes mówi, „Jak widać, obecnie w Seattle marihuanę można kupić w sklepach detalicznych, więc ludzie, którzy mieli w kieszeni marihuanę dziesięć lat temu, nie powinni w swoich kartach mieć czerwonych oznaczeń.”

To duży krok w kierunku naprawienia szkód związanych z wojną narkotykową. Jak każdy, kto ma uprzednie przekonania do cannabis, wyroki związane z narkotykami naprawdę mogą zepsuć twoje życie. Osoby skazane nawet za najmniejsze przestępstwa związane z marihuaną mają trudności ze znalezieniem, czy utrzymaniem pracy, w której zarabia się niż minimalna, ustalona przez rząd stawka.
Jednak w większości przypadków, osoby takie nie są w stanie znaleźć pracy.

To nie w porządku.

Rzeczywiście, w rękach rządu wiele pracy, aby złagodzić wyrządzone przez wojnę z narkotykami szkody, ale to zdecydowanie pozytywny tych zmian początek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.