Fakty o medycznej marihuanie w Kanadzie

W Kanadzie, regulacja, która pozwala na zakup marihuany do celów leczniczych powstała w lipcu 2011 roku i tylko dwie kategorie pacjentów kwalifikują się do niej. Jest legalna dla pacjentów, którzy są poprzez certyfikat zatwierdzeni przez HC (Health Canada) do uprawy swojej własnej konopi do osobistego spożycia w celach medycznych tylko i wyłącznie pod warunkiem, że do tego, a nie do celów komercyjnych.

marihuana-fabryka-marihuany

Możliwe jest także uzyskanie licencji na produkcję i uprawę marihuany medycznej jako osoba wyznaczona przez zatwierdzonego i certyfikowanego pacjenta.

Chiropraktycy, kręgarze, naturopaci, doradcy, czy dowolny inny typ terapeutów, którzy leczą swoich pacjentów za pomocą terapii lub zabiegów alternatywnych nie są uznawani za kwalifikujących się specjalistów do diagnozowania dla programu MMAR zgodnie z wytycznymi aplikacji HC i nie mogą się ubiegać o pozwolenie, aby uzyskać medyczną marihuanę.

W Kanadzie istnieją różne formy medycznej marihuany; pierwsza z nich jest ekstraktem o nazwie Sativex, zawierającym THC i kannabidiol w formie spreju, druga forma to syntetyczny lub sztuczny THC nazywany dronabinolem sprzedawany jako Marinol, trzecia forma jest również syntetyczną wersją THC – nazywana nabilon, sprzedawana jako Cesamet. Czwarty produkt to po prostu ziołowa forma konopi, często nazywana marihuaną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Fakty o medycznej marihuanie w Kanadzie”


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.