Ekologiczne Praktyki Związane z Marihuaną

Jak dodać więcej ekologicznych praktyk związanych z marihuaną do swojej rutyny?

Ludzie lubią marihuanę z wielu różnych powodów. Po pierwsze, może to być relaksująca aktywność wykonywana w samotności. Po drugie, fajnie jest też spędzać czas z przyjaciółmi na wieczorze filmowym lub towarzysko na imprezie. Ponadto konopie indyjskie mają właściwości lecznicze i mogą leczyć niektóre schorzenia i przewlekły ból. Ogólnie rzecz biorąc, konopie indyjskie są świetną, naturalną alternatywą dla alkoholu i papierosów.

Nie oznacza to jednak, że sposób, w jaki używamy konopi indyjskich, nie może być bardziej przyjazny dla środowiska. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale niektóre praktyki związane z konopiami indyjskimi, niezależnie od tego, czy obejmują wapowanie za pomocą wkładów, czy używanie jednorazowego plastiku, mogą powodować powstawanie znacznych ilości odpadów.

Jeśli interesuje Cię, jak stać się bardziej ekologicznym użytkownikiem konopi indyjskich, możesz to zrobić na kilka sposobów. Sprawdź niektóre z naszych wskazówek, jak ograniczyć ilość odpadów, a jednocześnie cieszyć się ulubionymi odmianami.

6 ekologicznych praktyk związanych z marihuaną

1. Używaj naturalnych środków czyszczących i sprayów.

Jednym z najprostszych sposobów, aby stać się bardziej ekologicznym użytkownikiem konopi indyjskich, jest użycie naturalnych środków czyszczących i sprayów do czyszczenia sprzętu i pozbycia się zapachu trawy przed i po sesjach palenia. Zamiast używać chemicznych sprayów do czyszczenia rur z wodą, misek itp., wybierz produkty na bazie roślin.

Możesz także walczyć z nieprzyjemnym zapachem, tworząc atmosferę, ciesząc się marihuaną dzięki naturalnym świecom. Świece te charakteryzują się czystym spalaniem i są wykonane z wosku sojowego. Idealny do zachęcania do bardziej ekologicznych praktyk związanych z konopiami indyjskimi i usuwania zapachu dymu marihuany w domu.

Wskazówka dla profesjonalistów: Te roślinne produkty eliminujące nieprzyjemne zapachy świetnie sprawdzają się na powierzchniach i w powietrzu, ale nie należy ich rozpylać w pobliżu konopi indyjskich ani na nich, ponieważ może to zmienić profil i smak terpenów.

2. Używaj ekologicznych bibułek.

Twoje zioło jest naturalnie uprawiane, więc sensowne jest palenie go z naturalnego papieru. Wiele ekologicznych marek marihuany wykorzystuje czyste, niebielone konopie do produkcji bibułek. Dlaczego konopie?

Konopie są klasyfikowane jako odmiana konopi sativa, uprawiana z niewielką ilością pestycydów lub bez nich. Konopie nie tylko stanowią doskonałe uzupełnienie marihuaną, którą umieszczasz w swoich bibułkach, ale mają także mniejszy wpływ na środowisko niż tradycyjne bibułki.

3. Wyrzucaj zużyte jointy do kosza.

Ten podpunkt powinien być oczywistością! Jeśli wyrzucasz zużyte jointy na ziemię, zaśmiecasz planetę. A co jeśli joint jest jeszcze półzapalony? Ekologiczny użytkownik marihuany rozumie potencjalne szkody wynikające z rzucenia częściowo zapalonego jointa na suchą ziemię, szczególnie w naturze.

Oto wskazówka: przechowuj zużyte jointy w słoiku, aby mieć pewność, że nie są już zapalone, a następnie wyrzuć je do śmieci. Brak tlenu w słoiku w naturalny sposób zgaśnie żar z ostatniej sesji i sprawi, że będzie można go bezpiecznie wyrzucić. Z drugiej strony, możesz całkowicie zrezygnować z palenia marihuany. Sprawdź nasze wskazówki, jak spożywać konopie indyjskie bez palenia, jeśli chcesz spróbować produktów spożywczych lub innej bezdymnej metody spożywania marihuany.

4. Unikaj produktów z konopi indyjskich zawierających plastik jednorazowego użytku.

Częścią cieszenia się konopiami indyjskimi w bardziej naturalny sposób jest znalezienie ulubionych, przyjaznych dla środowiska marek i produktów z konopi indyjskich, które zmniejszą ilość odpadów, a jednocześnie pozwolą Ci cieszyć się marihuaną w wybrany przez Ciebie sposób.

Jeśli na przykład lubisz palić marihuanę, unikaj marek lub produktów aptecznych, które wykorzystują jednorazowe tworzywa sztuczne. Zamiast tego kupuj całe kwiaty i skręcaj własne jointy w domu lub kup biodegradowalne, wstępnie zwinięte jointy.

Ci, którzy wolą spożywać konopie indyjskie jako produkty spożywcze, mogą kupować smakołyki w szklanych pojemnikach lub olejki na bazie marihuany. Z biegiem czasu apteki staną się bardziej przyjazne dla środowiska, ale dopóki jednorazowe tworzywa sztuczne nie zostaną wyeliminowane z opakowań, unikanie tych tworzyw sztucznych pozwoli Ci stać się bardziej ekologicznym użytkownikiem konopi indyjskich.

5. Recykling butelek i opakowań.

Wspaniałą rzeczą w stale rozwijającym się przemyśle konopi indyjskich jest to, że przychodnie zaczynają działać w sposób bardziej zrównoważony. Przenieś swoje przyjazne dla środowiska praktyki związane z konopiami indyjskimi na wyższy poziom, poddając recyklingowi pojemniki na marihuanę i opakowania po produktach spożywczych. Wiele z tych plastikowych pojemników i opakowań poinformuje Cię, czy nadają się do recyklingu.

6. Wspieraj lokalne sklepy.

Lokalne zakupy to świetna zasada dla każdego konsumenta, ale jest to szczególnie świetna praktyka dla osób używających konopi indyjskich. Postaw sobie za cel robienie zakupów w tych ekologicznych sklepach i znajdowanie lokalnych, ekologicznych marek konopi indyjskich, aby zmniejszyć swój ślad węglowy.

Wiele marek marihuany stawia planetę na pierwszym miejscu, stosując zrównoważone opakowania na bazie konopi, jednocześnie zapewniając użytkownikom przyjemniejsze doświadczenia. To korzystna sytuacja! Ponadto przychodnie, które samodzielnie uprawiają marihuanę, również podejmują małe kroki, aby uczynić świat lepszym miejscem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.