Sposoby Na Wzmocnienie Efektów Marihuany

Sposoby na wzmocnienie efektu haju.

Z czasem doświadczane przez ciebie efekty maleją. I palisz o wiele więcej niż zwykle, goniąc za tym starym hajem, który pamiętasz.

Dlaczego więc intensywność haju zanika z czasem?

Cóż, palenie marihuany często może zwiększyć twoją tolerancję lub być może kupiłeś marihuanę, która nie jest tak silna, jak się spodziewałeś. Istnieje wiele powodów, dla których możesz czuć się rozczarowany marihuanowym hajem.

Ale istnieje równie wiele sposobów, aby z tym walczyć i zwiększyć swój haj. Obejmuje różne techniki, takie jak jedzenie czekoladek, ćwiczenia lub dodawanie kostki lodu do bonga.

Kup odpowiedni rodzaj konopi

Żadna metoda nie pomoże ci zwiększyć haju, jeśli masz niewłaściwy rodzaj marihuany. Dobra marihuana jest zwykle wilgotna, ma mnóstwo włosków i cudownie pachnie.

Niewłaściwa odmiana konopi? Oto kilka sposobów, aby to ustalić:

Niski poziom THC
Wysuszone terpeny i kannabinoidy
Kwiaty niskiej jakości
Zbyt stare i źle przechowywane kwiaty.

Tak więc, jeśli chcesz mieć najlepsze doświadczenia związane z konopiami indyjskimi, powinieneś wybrać marihuanę od odpowiedniego dostawcy. Pąki muszą być lekko wilgotne, świeże i aromatyczne — aromat wskazuje na obecność terpenów.

Dodatkowo pąki muszą zawierać duże ilości THC. Lub CBD, jeśli kupiłeś medyczną marihuanę. Większość renomowanych sprzedawców podaje zawartość THC i CBD na samym produkcie. Wybieraj więc ostrożnie. Możesz nawet przejść na koncentraty lub olej haszyszowy. Są bogate w THC, więc wypalenie niewielkiej ilości może dać szybki, intensywny haj.

Ale THC to nie wszystko, czego potrzebujesz do doskonałego haju, dzięki efektowi otoczenia. Efekt otoczenia to synergia między związkami roślinnymi, kannabinoidami i składnikami odżywczymi z terpenami, które zapewniają wyraźniejszy haj.

Aby uzyskać najlepszy haj, upewnij się, że kupowana marihuana ma również zrównoważony profil terpenowy i kannabinoidowy oraz wysoką zawartość THC. Dodatkową zaletą jest to, że pąki są pełne smaku i bardziej aromatyczne.

Wreszcie, to, co działa dla innych, może nie działać dla ciebie, ponieważ każdy jest wyjątkowy. Więc wypróbuj różne odmiany i zawęź te, które dają najlepszy haj. I regularnie zmieniaj odmiany, aby z czasem nie rozwinąć tolerancji na nie.

Poeksperymentuj z produktami spożywczymi z marihuaną

Produkty spożywcze są silniejsze niż jointy. Dlatego warto z nimi poeksperymentować. Nauka mówi, że kiedy palisz marihuanę, THC bezpośrednio wiąże się z receptorami CB1 w mózgu.

Ale kiedy spożywasz produkty spożywcze, THC jest najpierw przekształcane w 11-hydroksy-THC w organizmie, zanim dotrze do receptorów. Ponadto 11-hydroksy-THC jest 2-3 razy silniejszy niż THC, co prowadzi do bardziej intensywnego haju.

Pamiętaj, aby dekarboksylować marihuanę przed przygotowaniem jedzenia, aby aktywować kannabinoidy.

Zroluj dobrego jointa

Zwijanie jest fajne, ale nie zwijaj pąków zbyt pochopnie. Zamiast tego poświęć trochę czasu i włóż więcej wysiłku w przygotowanie jointa. Zasadniczo musisz najpierw równomiernie zmielić konopie, co doprowadzi do bardziej równomiernego spalania podczas przyjmowania ze względu na zwiększoną powierzchnię. Również brak nasion i łodyg poprawi twoje wrażenia.

Na marginesie, pomocne byłoby również palenie marihuany w odpowiednim środowisku. Przygotuj więc wcześniej swoje miejsce i przygotuj koce, jedzenie i ulubiony program telewizyjny. Komfort może znacznie przyczynić się do zwiększenia haju marihuany.

Pal we właściwy sposób

Jeśli skręcanie skręta jest nudne lub chcesz uzyskać jeszcze bardziej intensywny haj, możesz zmienić sposób konsumpcji. Najlepszą opcją na to jest bongo. Używając bonga, upewnij się, że jest ono czyste i wolne od zanieczyszczeń. Szczątki mogą zmniejszyć ilość dymu docierającego do płuc. Dowiedz się, jak dokładnie wyczyścić swoje bongo. Nie potrzebujesz niczego więcej niż trochę alkoholu i soli Epsom.

Czasami dym z bonga może być ostry, co może uniemożliwić prawidłowe wdychanie. Aby złagodzić szorstkość, możesz dodać kilka kostek lodu do miski podczas palenia. Zapytaj bardziej doświadczonych palaczy bongo w swoim kręgu. Każdy ma swój unikalny sposób na wygładzenie dymu.

Połącz konopie indyjskie z innymi ziołami

Do lat 80. XX wieku naukowcy zakładali, że kannabinoidy występują tylko w konopiach indyjskich. Ale współczesne badania wykazały, że różne inne rośliny zawierają również kannabinoidy i terpeny.

Możesz dodać te zioła do swojej marihuany, ponieważ zawarte w nich terpeny pomogą wzmocnić działanie marihuany na organizm. Najlepsze zioła do łączenia z konopiami indyjskimi to damiana (Turnera Diffusa), Artemisia Vulgaris (gatunek bylicy pospolitej) i lawenda.

Mango

Kto by pomyślał, że mango może zwiększyć efekty marihuany? Ale tak jest. Mango jest bogate w mircen, który jest terpenem występującym również w dużych ilościach w konopiach indyjskich.

Mircen jest środkiem zwiotczającym mięśnie, działającym jako środek przeciwbólowy i uspokajający terpen. Badania pokazują, że ten terpen pomaga THC skuteczniej przekraczać barierę krew-mózg, co skutkuje intensywniejszym, dłuższym hajem.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zjedz mango 45 minut przed zapaleniem.

Ciemna czekolada

Najlepszym sposobem na zwiększenie haju marihuany jest jedzenie czekolady. To dlatego brownie i batoniki z marihuaną są tak popularne nawet dzisiaj!

Czekolada jest bogata w anandamid, endokannabinoid i neuroprzekaźnik wytwarzany naturalnie przez układ endokannabinoidowy. Anandamid jest cząsteczką błogości organizmu, ponieważ daje poczucie euforii po związaniu się z receptorami w mózgu.

Kiedy jesz czekoladę przed zapaleniem, poziom anandamidu w organizmie wzrasta i stymuluje receptory CB. Prowadzi to do bardziej intensywnego, bardziej rozciągłego haju.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy spożywanie ciemnej czekolady (powyżej 74%), ponieważ anandamid pochodzi z kakao. Więc im ciemniej, tym lepiej.

Jedz pokarmy bogate w omega-3

Kwasy tłuszczowe omega-3 są obecne w rybach, awokado, jajach, nasionach chia i orzechach włoskich. I możesz zjeść je pół godziny przed paleniem, aby zwiększyć swój haj. Ponadto te kwasy tłuszczowe optymalizują syntezę konopi w organizmie.

Według Davida DiSalvo, który przeprowadził badanie na Uniwersytecie Illinois, nasz organizm wytwarza endokannabinoidy z kwasów tłuszczowych omega-3, które wiążą się z receptorami CB1, wywołując reakcję przeciwzapalną.

Tak więc kwasy omega-3 stymulują receptory CB1, oferując jednocześnie lekko uspokajające działanie, które w połączeniu z THC daje bardziej intensywny haj.

Herbata

Wiele osób lubi zaczynać dzień od herbaty, ponieważ jest bogata w środki zwiotczające i flawonoidy (przeciwutleniacze). Łączą się one, aby zapewnić bardziej relaksujący efekt i zmniejszyć stan zapalny. Zwiększa to wpływ THC na organizm.

Dodatkowo otwierają szlaki w twoim mózgu, więc THC ma bardziej bezpośrednią drogę do wywołania haju, który jest intensywny i długotrwały.

Ćwiczenia cardio

Badanie opublikowane w Drug and Alcohol Dependence pokazuje, że wykonywanie ćwiczeń cardio może zwiększyć efekty marihuany. Naukowcy przebadali niektórych uczestników, którzy regularnie używali konopi indyjskich. Uczestnicy zostali poproszeni o jazdę na rowerze stacjonarnym przez 35 minut przed zapaleniem.

Badanie wykazało, że kiedy uczestnicy palili papierosy po cardio, poziom THC w mózgu wzrósł o 15%. Możesz więc poćwiczyć pół godziny przed pójściem na papierosa, pobiegać, popływać lub pojeździć na rowerze wokół bloku.

Poza tym cardio jest dobre dla zdrowia. Pomaga zwalczyć wszelkie niezdrowe korzyści ze zwiększonego apetytu, gdy jesteś na haju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.