cbd, olej cbd, konopny nasiona marihuany, sklep

Wady marihuany

trawka-nie-zabija-koledzy

Wady marihuany? Czy ta cudowna roślina posiada jakieś skutki uboczne użytkowania?
Podczas czytania artykułów zachwalających wspaniałe wartości, które niesie ze sobą jej użytkowanie warto mieć z tyłu głowy myśl, że każdy, nawet złoty kij ma dwa końce.

Marihuana jest typem psychoaktywnego środka odurzającego. Uzyskuje się ją z suszonych liści i kwiatów rośliny o nazwie Cannabis sativa (konopia siewna), która w wielu częściach świata nie może być uprawiana legalnie.

Podobno nadmierne spożycie marihuany lub dymu utworzonego poprzez palenie jej może być niebezpieczne. W jaki sposób? Prawdopodobnie może powodować u osoby palącej rozwijanie uczucia bezwładności w mózgu, które może uszkadzać jego komórki. Marihuana ma różny wpływ na organy i umysły ludzi spożywających ją. Dym z marihuany przepływa przez płuca i przedostaje się do krwiobiegu, co pozwala chemikaliom na stwarzanie serii reakcji w mózgu.

W przypadku spożywania jej przez wiele lat może to prowadzić do uzależnienia. W takiej sytuacji, Twoje relacje z rodziną, pracą, studentami, i innymi społecznymi formami mogą zostać znacznie naruszone (w złym tego słowa znaczeniu).
Spożywanie marihuany może również powodować problemy z bezsennością, wpłynąć na zmysł smaku, powodować stany złości i niepokoju, co zdecydowanie utrudnia rzucenie jej w późniejszym czasie. Nadmierne użytkowanie jej może być również skutkiem depresji, czy poczucia bezsensowności, myśli samobójczych i schizofrenii.

Ciągłe użytkowanie marihuany w wieku młodzieńczym, czy u nastolatków może prowadzić do ryzyka nabawienia się choroby psychicznej, nadmiernej wrażliwości, a nawet agresji publicznej. Efekty nadmiernego palenia marihuany mogą również prowadzić finalnie do pogorszenia stanu mięśnia sercowego.

1 komentarz

    • Fan Zielonego, 19 stycznia 2016, 22:23

    Odpowiedz

    No wiadomo, jak wszystko, nie ma substancji idealnych

cbd, olej cbd, olej z konopi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

nasiona marihuany, nasiona konopi