Eksperymentowanie z Marihuaną Podczas Kwarantanny

Czy można eksperymentować z marihuaną podczas kwarantanny?

Marihuana może pomóc zarządzać poziom niepokoju i stresu, ale czy na pewno sprawdzi się podczas wybuchu koronawirusa?

Wiele osób zyskało mnóstwo czasu, dzięki wirusowi. W związku z praktykami zachowania dystansu społecznego w celu ograniczenia dalszego, wiele osób znalazło się w swoim domu, na wspólnej kwarantannie ze swoimi współlokatorami lub rodziną.

To spowodowało wiele refleksji, szukanie nowego hobby lub pracowanie nad projektem, który był długo odwlekany.

W tym czasie, wiele osób zaczęło eksplorować nowe filmy, jedzenie, potrawy oraz inne działania, za które by się normalnie nie zabrali. Jak na przykład palenie marihuany. Powody do sięgania po marihuanę mogą być różne. Może chcesz zarządzać poziomem niepokoju i stresu w tym czasie. A może po prostu jesteś znudzony, co również jest niewystarczającym powodem.

Są pewne rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Badania opublikowane w ubiegłym roku w Journal of Affective Disorders stwierdzili, że marihuana zmniejsza objawy lęku, depresji i stresu. Biorąc pod uwagę to co się obecnie dzieje na świecie, są to jak najbardziej pożądane efekty. Naukowcy odkryli że osoby zainteresowane redukcją stresu powinny używać odmian bogatych w CBD, aby zapewnić sobie najlepszą pomoc w depresji.

„Marihuana zmniejsza doświadczane objawy w krótkim okresie, ale w dalszym ciągu stosowanie może nasilać objawy depresji bazowych z czasem”, naukowcy doszli do wniosku.

Jeśli palisz marihuanę w domu z innymi ludźmi wokół, należy pamiętać, aby użyć odpowiedniej etykiety. Unikaj dzielenia się jointami oraz wszelkimi urządzeniami, które dotyka wargi.

„Wszystko to jest oczywiste, ale jest to sprzeczne z intuicją do atmosfery społecznej marihuany”, napisał dr Thomas Green, czołowy ekspert cannabis. Z tego, co wiemy, koronawirus nie jest przekazywany za pośrednictwem powietrza. Więc każdy może nadal siedzieć koło siebie podczas palenia marihuany, po prostu powinien postawić na własne narzędzia.

Niektórzy eksperci zalecają unikanie palenia i wapowania, ponieważ wirus atakuje układ oddechowy. Ci, którzy wdychają jakąkolwiek substancję mogą być bardziej narażeni na ciężki przebieg choroby.

„Niestety, palenie oraz wapowanie sprawia, że jesteś bardziej narażony na ciężki przebieg koronawirusa” burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio powiedział na konferencji prasowej. „Jeśli jesteś palaczem, jest to bardzo dobry moment, aby zatrzymać ten nałóg.”

Więc jeśli chcesz być bezpieczny, trzymaj się daleko od palenia, nie tylko marihuany, ale także papierosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.