Firmy cannabis chcą etykiet

Firmy cannabis chcą etykiet, KonopiaLeczy.com

Firmy cannabis chcą etykiet, takich jak na przykład mają szampany czy inny alkohol.

Jak każdy miłośnik szampanów wie, szampan jest tylko szampanem kiedy pochodzi z francuskiego regionu. Dla hodowców, Cali Kush smakuje słodko ze względu na to, gdzie jest uprawiane.

Producenci cannabis w Stanach Zjednoczonych apelują o etykiety, które mówić będą o tym, gdzie roślina była uprawiana – etykiety miałyby być podobne do tych, które stosuje się w przypadku wina czy serów.

Wielu hodowców uważa, że rośliny cannabis różnią się między sobą w zależności od środowiska, w jakim są uprawiane. Jeśli odmiana Orange Bud zostanie wyhodowana w różnych regionach, będzie miała ona inny smak.

W ramach nowych regulacji wprowadzonych w tym roku w Kalifornii, nazwa cannabis może oznaczać tylko niektóre odmiany, uprawiane w konkretnych regionach.

Apelacja odnosi się do prawnie zdefiniowanej i chronionej lokalizacji geograficznej stosowanej do wskazania, gdzie coś zostało wyhodowane, jak niektóre odmiany win, serów i innych produktów spożywczych. Jednym z przykładów jest sok pomarańczowy z Florydy.

Umożliwiłoby to małym hodowcom ochronę przed dużymi korporacjami i firmami. Jeśli obszar znany będzie z jakości roślin, będzie miał on wyłączne prawa do nazwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.