Firmy cannabis chcą etykiet

Firmy cannabis chcą etykiet, takich jak na przykład mają szampany czy inny alkohol.

Jak każdy miłośnik szampanów wie, szampan jest tylko szampanem kiedy pochodzi z francuskiego regionu. Dla hodowców, Cali Kush smakuje słodko ze względu na to, gdzie jest uprawiane.

Producenci cannabis w Stanach Zjednoczonych apelują o etykiety, które mówić będą o tym, gdzie roślina była uprawiana – etykiety miałyby być podobne do tych, które stosuje się w przypadku wina czy serów.

Wielu hodowców uważa, że rośliny cannabis różnią się między sobą w zależności od środowiska, w jakim są uprawiane. Jeśli odmiana Orange Bud zostanie wyhodowana w różnych regionach, będzie miała ona inny smak.

W ramach nowych regulacji wprowadzonych w tym roku w Kalifornii, nazwa cannabis może oznaczać tylko niektóre odmiany, uprawiane w konkretnych regionach.

Apelacja odnosi się do prawnie zdefiniowanej i chronionej lokalizacji geograficznej stosowanej do wskazania, gdzie coś zostało wyhodowane, jak niektóre odmiany win, serów i innych produktów spożywczych. Jednym z przykładów jest sok pomarańczowy z Florydy.

Umożliwiłoby to małym hodowcom ochronę przed dużymi korporacjami i firmami. Jeśli obszar znany będzie z jakości roślin, będzie miał on wyłączne prawa do nazwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.