Marihuana Poprawia Aktywny Styl Życia

Kilka sposobów, w jakie marihuana może poprawić aktywny styl życia. Czy istnieje związek między hajem biegacza a hajem spowodowanym paleniem marihuany?

Marihuanę można łatwo włączyć do intensywnego, zdrowego stylu życia. Oto jak.

Jeśli czujesz, że próbowałeś już wszystkiego, aby osiągać więcej podczas swoich treningów i przenieść aktywność fizyczną na wyższy poziom, czy rozważałeś marihuanę? Przed, po, w trakcie — wszyscy mają swoje preferencje.

Ze względu na to, że marihuana jest rośliną wzmacniającą, nic dziwnego, że utrzymywanie aktywności i używanie marihuany idą w parze. Dla wielu trawka jest częścią dobrze ukształtowanego stylu życia, który obejmuje odżywianie, sprawność fizyczną i zrównoważone życie zawodowe.

Po pierwsze, bez względu na to, jak często ćwiczysz lub zdrowo się odżywiasz, niezbędnym składnikiem dobrego zdrowia jest dobry odpoczynek.

Marihuana, zwłaszcza odmiany indica lub mocne hybrydy indica wprowadzają nas w stan, w którym łatwiej możemy odpłynąć do krainy snów. Marihuana pomaga, niezależnie od tego, czy potrzebujemy kopa przed zajęciami fitness, czy pomocy w przespaniu całej nocy przed trudnym dniem.

Wiele studiów jogi i prywatnych nauczycieli w krajach, w których marihuana jest legalna stanach sięga po konopie indyjskie, zwłaszcza mikrodozowanie, aby poprawić swoje praktyki.

Przyjmowanie mikro dawek marihuany i mieszanie jej z gorącą jogą lub nawet po prostu dobrymi, głębokimi rozciąganiami, zsynchronizuje doświadczenie i pomoże przenieść je na wyższy poziom.

Chociaż nie zalecamy upalania się przed wyjściem na siłownię, zaciągnięcie się i nabranie odpowiedniego nastroju przed łagodnym treningiem jest idealnym sposobem na pracę w obciążeniu, a jednocześnie na słuchanie muzyki odtwarzanej w słuchawkach, aby zachować flow.

Chociaż marihuana zyskała złą reputację za bycie demotywującym narkotykiem, może w rzeczywistości pobudzić Cię do aktywności.

Tutaj będziesz chciał użyć odmiany z dominacją sativy i ponownie, nie dużo wcześniej. Marihuana jest świetnym motywatorem, a waporyzacja, a następnie bieganie to najlepszy sposób na jej wykorzystanie. Tylko pamiętaj, aby trzymać głowę z dala od chmur; koncentracja jest tutaj celem i musisz mieć jasność umysłu, aby zwracać jak największą uwagę na swoje grupy mięśniowe.

Wreszcie, po rozpracowaniu i włączeniu marihuany do treningu, nadchodzi czas, aby się zrelaksować i i ukoić obolałe mięśnie.

I nie ma nic lepszego na obolałe mięśnie niż CBD. Wetrzyj w nie CBD, lub krem ​​z aktywowanym THC, użyj ekstraktów lub zapal marihuanę – cokolwiek działa na ciebie najlepiej. Konopie indyjskie są znanym środkiem przeciwzapalnym i dobrze działają na mięśnie, łagodząc bóle i przygotowując cię na kolejny trening.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.