Zanim zaczniesz jeść marihuanę…

• Odrób pracę domową!

Każda osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z marihuaną powinna poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z tematem. Większość miejsc na świecie posiada dokładne wytyczne dozowania marihuany, ograniczając jedną dawkę do 10 miligramów THC.

I istnieje bardzo konkretny powód, dlaczego tak właśnie jest.

Dla wielu doświadczonych użytkowników marihuany, 10 miligramów to może być niewiele, ale dla początkujących 5 miligramów może być dawką zbyt wielką! Jeśli kupujesz produkty spożywcze od sprawdzonego sprzedawcy detalicznego, produkt będzie odpowiednio opakowany, a wszelkie niezbędne informacje znajdować się będą na etykiecie. Pamiętaj, aby dokładnie ją przestudiować!

• Zjedz zanim zjesz.

Co mamy na myśli?

Wszelkiego rodzaju produkty zawierające marihuanę będą miały mocniejsze efekty, gdy twój żołądek będzie pusty. Zatem upewnij się, że zjadłeś pożywny posiłek zanim weźmiesz się za marihuanę.

Na recepcie jakiegokolwiek leku istnieje informacja o przyjmowania go po posiłku, w ten sam sposób myśl o marihuanie.

• Zadbaj o komfortową atmosferę.

Znajdź komfortowe miejsce, w której będziesz mógł wygodnie usiąść i się zrelaksować. Przygotuj się na to, że spędzisz sporą chwilę w tym miejscu. Podczas stosowania marihuany czas jest twoim przyjacielem – przede wszystkim, aby jakikolwiek produkt z marihuaną zaczął działać, potrzebujesz około 45 – 60 minut, a kiedy już pojawią się efekty, trwać będą one kilka dobrych godzin!

• Zaczynaj od małych dawek.

Wróć do pierwszego punktu i odrób zadanie domowe! Nie ma potrzeby konsumowania od razu pełnej dawki. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, najlepiej byłoby gdybyś stopniowo wprowadzał THC do swojego organizmy. Mikrodozowanie marihuany pozwoli na ustalenie optymalnej dawki dla ciebie samego.

• Nie mieszaj marihuany z alkoholem.

Łączenie alkoholu z produktami zawierającymi marihuanę nie jest zalecane. Popijanie piwa po paleniu jointa to jedno, ale mieszanie go z produktami jadalnymi to… no nie, lepiej tego nie robić. Zamiast tego postaw na wodę, czy soki owocowe.

• Słuchaj swojego ciała i zachowaj spokój.

Nawet jeśli zrobisz wszystko, jakby się wydawało, poprawnie, nadal możesz czuć się zdenerwowany lub niespokojny. Pamiętaj: takie stany nie są rzadkością i nie należy się nimi przejmować. Jeśli czujesz się nieswojo, spróbuj się zrelaksować i zachować spokój. Wypij trochę wody, usiądź, zamknij oczy, głęboko oddychaj.

Przypomnij sobie, że nikt nigdy nie umarł z powodu przedawkowania marihuany. Jeśli czujesz się niekomfortowo to pamiętaj, że to doświadczenie wkrótce się skończy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.