Jak ukryć fakt, że jesteś na haju?

Niezależnie od tego, czy twój haj jest za mocny, czy po prostu taki się wydaje, możesz potrzebować ukryć ten fakt. Dzisiaj przygotowaliśmy artykuł, w którym postaramy cię się pomóc.

Mimo że marihuana staje się coraz bardziej tolerowana na całym świecie, w większości przypadków jest ona nadal nielegalna. Z tego powodów wielu konsumentów nadal obawia się bycia na haju w sytuacjach publicznych.

ZDEFINIUJ SWOJĄ TOLERANCJĘ

Przede wszystkim bardzo ważne jest poznanie, jakie ilości marihuany możesz spożywać. Wiedza ta pozwala na uniknięcie nadmiernego spożycia substancji w przypadku, kiedy spodziewasz się ważnego spotkania lub po prostu znajdować będziesz się w sytuacji publicznej.

Weź kilka buchów i poczekaj aż zobaczysz jak się czujesz. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić jest zbyt szybkie palenie, tylko po to, by za chwilę zdać sobie sprawę, że twój haj jest zbyt mocny i nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować. Nie pozwól aby presja rówieśników czy przyjaciół sprawiła do spożycia ilości, z którymi nie jesteś sobie w stanie poradzić. Nie spiesz się, znaj swoje tempo. Będzie mnóstwo okazji, aby upalić się do nieprzytomności.

Ważne jest również, abyś wiedział jaką odmianę palisz. Staraj się być świadomym nie tylko zawartości THC, ale także tego, czy jest to stymulująca sativa czy uspokajająca indica.

Jeśli masz wybór odmiany, wybierz taką, którą już znasz.

NIE POPADAJ W PARANOJĘ

Nie pozwól sobie popaść w paranoiczną spiralę myśli. Jeśli będziesz skupiał się na mocy twojego haju za bardzo, spowoduje to zwiększenie tej obawy. Po prostu odpocznij, zrelaksuj się i uświadom sobie, że wszystko jest w porządku. Pamiętaj, że jeśli nie masz do czynienia z kimś, kto naprawdę dobrze cię zna, prawdopodobieństwo że ta osoba będzie w stanie powiedzieć, że coś jest nie tak jest znikome.

I nawet jeśli jesteś niesamowicie upalony, bądź pewny siebie i udawaj, że wcale tak nie jest. Możesz nawet powiedzieć klasyczne „Jestem dzisiaj niesamowicie zmęczony” lub „Ze stresu nie byłem w stanie spać przez całą noc”. Tak długo jak nie przykleisz się do krzesła czy kanapy – wszystko będzie dobrze. Pij dużo wody i staraj się ruszać. Staraj się zająć swój umysł, aby nie skupiać się na tym uczuciu; zagraj w grę wideo, idź na spacer, zagraj w karty z rodziną. Nie ma znaczenia co wybierzesz – tak długo jak długo nie będziesz stresować się swoim stanem.

BĄDŹ PRZYGOTOWANY

Jeśli wiesz, że będziesz w sytuacji, w której nie powinieneś być na haju , bądź na to przygotowany. Jeśli jesteś w stanie i jest to odpowiednie do sytuacji – załóż okulary przeciwsłoneczne. Nie tylko zakryją one twoje oczy, ale także pomogą ci się ogólnie zrelaksować. W ten sposób, bez względu na to jak bardzo upalony będziesz, nikt nie będzie w stanie tego stwierdzić – no chyba, że ubierzesz okulary w nocy lub w pomieszczeniu.

Polecamy również stosowanie kropel do oczu, które pomagają je nawodnić usuwając zaczerwienienie oraz utrzymując oczy otwarte i rozbudzone.

JEDZ I PIJ DUŻO WODY

Przed paleniem koniecznie musisz zadbać o zjedzenie porządnego i zbilansowanego posiłku. Bycie głodnym oraz odwodnionym sprawia, że poczujesz się jeszcze gorzej. Oprócz tego, polecamy noszenie przy sobie słodkich przekąsek, które w przypadku przytłoczenia efektami marihuany sprawią, że poczujesz się o wiele lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.