Co robić, gdy twój partner nienawidzi marihuany?

Badania pokazują, że stosowanie marihuany może być bardzo korzystne, ale co, jeśli nasz parter nienawidzi cannabis? Czy taki związek można ocalić?

Badania wykazują, że wraz z upływem lat, stosowanie cannabis może rzeczywiście poprawić więzi w twoim związku – zarówno poprawiając życie seksualne jak i pomóc wam się lepiej dogadać. Nie wspominając już o tym, że wiele czynności po zapaleniu jest o wiele bardziej zabawnych. Ale… chłopaki, dziewczęta, towarzysze… co zrobić, gdy wasz partner nienawidzi marihuany? Jak sobie z tym faktem poradzić?

• Po pierwsze i najważniejsze – szacunek dla ich przekonań.

Przede wszystkim, jeśli twój partner nienawidzi marihuany, musisz uszanować jego przekonania. Jedną z ważniejszych rzeczy w relacji jest wzajemny szacunek dla siebie nawzajem, a w przeciwnym razie naprawdę nie ma większego sensu, aby te dwie osoby przebywały razem.

Więc jak najlepiej okazać swój szacunek do przekonań naszego partnera i pozostać samym wiernym swojej miłości do marihuany? Przede wszystkim powinieneś całkowicie odpuścić palenie, czy jakiekolwiek formy spożywania marihuany w towarzystwie swojego partnera. Powinieneś całkowicie unikać tych czynności, chyba że twój partner sam stwierdzi że jest to w porządku. Niektóre osoby mogą być bardzo wrażliwe na zapach marihuany. W każdym razie, przecież zawsze możesz wyjść do drugiego pokoju, prawda? Tworzenie udanej relacji to umiejętność kompromisów.

Ważnym jest, aby szanować przekonania partnera, ale również ważnym jest, aby on szanował nasze przekonania. Kompromis jest częścią każdej udanej relacji. Twój partner nie ma prawa ani możliwości całkowitego zakazania ci palenia czy spożywania marihuany. W końcu jesteś dorosły – wystarczająco dorosły, aby podejmować własne decyzje.

Osiągnięcie porozumienia.

Jaki jest powód, dla którego twój partner nienawidzi marihuany? Czy posiada złe doświadczenia po jednorazowym kontakcie z marihuaną? Jeśli tak, zawsze możesz wyjaśnić partnerowi, że wiele się zmieniło odkąd po raz pierwszy próbował marihuanę. Wspomnij, że produkty spożywcze zawierające marihuanę i inne tego typu rzeczy muszą teraz spełniać bardzo surowe przepisy bezpieczeństwa i wszystko jest dokładnie pakowane z użyciem precyzyjnych dawek.

O tym wszystkim warto jest rozmawiać. Oczywiście przy zachowaniu szacunku do wierzeń swojego partnera. Niektórzy ludzie po prostu nie chcą spożywać marihuany i to też jest w porządku.

• Jeśli nic nie pomaga, rozważ zakończenie relacji.

Oczywiście nie nakazujemy zrywania relacji, ale jeśli nie jesteś w stanie dojść do jakiegokolwiek kompromisu lub porozumienia, może faktycznie nadszedł czas, aby to zakończyć. Czy na pewno chcesz spędzać każdy wolny czas na spieranie się o marihuanę? Czy nie wolałbyś po prostu spędzić tego czasu w jakiś przyjemniejszy sposób?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.