Recenzja Odmiany Konopi Critical Mass

Opis odmiany: Critical Mass to odmiana, w której dominuje indica. Odmiana jest skrzyżowaniem pomiędzy Skunk #1 i Afgani i została wyprodukowana przez Mr. Nice Seed Bank. Jako nowsza wersja odmiany Big Bud, Critical Mass znana jest ze swojej zdolności do wytwarzania dużych ilości marihuany o wysokiej jakości. Critical Mass posiada słodki i ziemisty zapach oraz zapewnia euforyczne, senne efekty, które sprawiają, że niezwykle szybko odpływasz do krainy snów.

Techniki uprawy: aby uniknąć problemów z pleśnią, pamiętaj aby utrzymywać ruch powietrza w pomieszczeniu, w którym uprawiasz tę odmianę – chyba, że mieszkasz w miejscu, gdzie klimat jest bardzo suchy; w celu maksymalizacji plonów poleca się stosowanie ustawień hydroponicznych oraz metody SOG.

Czas kwitnienia: 6 – 8 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: umiarkowany.

Klimat: Critical Mass w fazie kwitnienia wymaga zachowania niskiego poziomu wilgotności (35 procent wilgotności względnej), aby nie dopuścić do rozwoju pleśni; odmiana te lubi, gdy temperatura oscyluje pomiędzy 68 a 80 stopniami Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: aby mieć pewność, że Critical Mass osiągnie pełnię swojego potencjału, warto ją uprawiać indoor; outdoor pąki mogą pleśnieć wskutek ulewnych deszczów.

Karmienie: jeśli stosujesz ustawienia hydroponiczne, zalecamy stosowanie płynnych i wysokojakościowych nawozów, natomiast w przypadku uprawy glebowej najlepiej sprawdzi się kompost – silny układ odpornościowy roślin pomoże zapobiegać powstawaniu pleśni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.