Legalny Przemysł Cannabis: Rekordowa Sprzedaż Marihuany

Steven DeAngelo widział w swoim życiu już wszystko. Jako tak zwany „ojciec legalnej branży cannabis”, współzałożyciel jednego z największych przedsiębiorstw konopi posiadających licencję w Kalifornii, Harbourside, z czterema sklepami i rocznymi przychodami w wysokości 60 milionów dolarów.

Ale to, co wydarzyło się w ostatnim miesiącu, jest czymś nowym. „Mieliśmy największy dzień sprzedaży w historii” – powiedział. „Sprzedaż wzrosła o ponad 20–25% we wszystkich naszych lokalizacjach”.

W całym kraju sprzedaż jest wysoka w stanach, w których legalna marihuana została uznana za „niezbędną” podczas ogólnoświatowej kwarantanny.

Wygląda na to, że klienci robią zakupy, a wiele sklepów przenosi się na dostawy do klientów. Możliwe jest również, że branża dociera do nowych klientów, którzy do tej pory kupowali nielegalnie swoją marihuanę, ale tym razem wolą skorzystać z regulowanego produktu dostarczanego do ich domu.

Wraz z rozkwitem popytu, od dawna cierpiące, notowane na giełdzie firmy konopne zaczęły piąć się w górę. Canopy Growth spadło o 70% w ubiegłym roku, ale w ciągu ostatniego tygodnia akcje wzrosły o 25%. Tilray straciło 90% swojej wartości w ubiegłym roku, ale w ciągu ostatniego tygodnia akcje wzrosły o prawie 40%.

DeAngelo powiedział, że Harbourside szuka nowych kierowców w miarę zwiększania się dostaw. Mimo że Kalifornia nazywa marihuanę niezbędnym lekarstwem, klienci nie muszą posiadać karty medycznej marihuany, aby móc zakupić produkty w ich sklepie. Każda osoba powyżej 21 roku życia może dokonać legalnego zakupu.

DeAngelo uważa, że ​​roślina może pomóc uspokoić ludzi w tych stresujących czasach. „Przede wszystkim, jeśli nie pozwolimy ludziom na dostęp do marihuany – co jest względnie bezpieczne – prawdopodobnie zaczną oni stosować bardziej niebezpieczne substancje”.

Firmy cannabis nie oczekują pomocy od władz
DeAngelo uważa, że ​​jest wysoce nieprawdopodobne, aby branża otrzymała jakąkolwiek pomoc federalną, ale „w tym momencie nie potrzebujemy tej pomocy”.

W międzyczasie DeAngelo powiedział, że jego menedżerowie ciężko pracują, aby zapewnić, że pracownicy utrzymują dystans społeczny zarówno w sklepie, jak i w swoich rozwijających się obiektach. Większość klientów przyjmuje dostawy kurierskie.

„Zachęcamy wszystkich naszych klientów do rozważenia przede wszystkim stosowania produktów, które nie wymagają palenia,” mówi. „Jeśli mamy do czynienia z sytuacją, w której wszyscy martwimy się możliwością doświadczenia problemów z układem oddechowym, prawdopodobnie dobrym pomysłem jest zastanowienie się nad spożywaniem konopi indyjskich za pomocą innej metody.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.