Legalny Przemysł Cannabis: Rekordowa Sprzedaż Marihuany

Legalny Przemysł Cannabis: Rekordowa Sprzedaż Marihuany, KonopiaLeczy.com
Steven DeAngelo widział w swoim życiu już wszystko. Jako tak zwany „ojciec legalnej branży cannabis”, współzałożyciel jednego z największych przedsiębiorstw konopi posiadających licencję w Kalifornii, Harbourside, z czterema sklepami i rocznymi przychodami w wysokości 60 milionów dolarów.

Ale to, co wydarzyło się w ostatnim miesiącu, jest czymś nowym. „Mieliśmy największy dzień sprzedaży w historii” – powiedział. „Sprzedaż wzrosła o ponad 20–25% we wszystkich naszych lokalizacjach”.

W całym kraju sprzedaż jest wysoka w stanach, w których legalna marihuana została uznana za „niezbędną” podczas ogólnoświatowej kwarantanny.

Wygląda na to, że klienci robią zakupy, a wiele sklepów przenosi się na dostawy do klientów. Możliwe jest również, że branża dociera do nowych klientów, którzy do tej pory kupowali nielegalnie swoją marihuanę, ale tym razem wolą skorzystać z regulowanego produktu dostarczanego do ich domu.

Wraz z rozkwitem popytu, od dawna cierpiące, notowane na giełdzie firmy konopne zaczęły piąć się w górę. Canopy Growth spadło o 70% w ubiegłym roku, ale w ciągu ostatniego tygodnia akcje wzrosły o 25%. Tilray straciło 90% swojej wartości w ubiegłym roku, ale w ciągu ostatniego tygodnia akcje wzrosły o prawie 40%.

DeAngelo powiedział, że Harbourside szuka nowych kierowców w miarę zwiększania się dostaw. Mimo że Kalifornia nazywa marihuanę niezbędnym lekarstwem, klienci nie muszą posiadać karty medycznej marihuany, aby móc zakupić produkty w ich sklepie. Każda osoba powyżej 21 roku życia może dokonać legalnego zakupu.

DeAngelo uważa, że ​​roślina może pomóc uspokoić ludzi w tych stresujących czasach. „Przede wszystkim, jeśli nie pozwolimy ludziom na dostęp do marihuany – co jest względnie bezpieczne – prawdopodobnie zaczną oni stosować bardziej niebezpieczne substancje”.

Legalny Przemysł Cannabis: Rekordowa Sprzedaż Marihuany, KonopiaLeczy.com
Firmy cannabis nie oczekują pomocy od władz
DeAngelo uważa, że ​​jest wysoce nieprawdopodobne, aby branża otrzymała jakąkolwiek pomoc federalną, ale „w tym momencie nie potrzebujemy tej pomocy”.

W międzyczasie DeAngelo powiedział, że jego menedżerowie ciężko pracują, aby zapewnić, że pracownicy utrzymują dystans społeczny zarówno w sklepie, jak i w swoich rozwijających się obiektach. Większość klientów przyjmuje dostawy kurierskie.

„Zachęcamy wszystkich naszych klientów do rozważenia przede wszystkim stosowania produktów, które nie wymagają palenia,” mówi. „Jeśli mamy do czynienia z sytuacją, w której wszyscy martwimy się możliwością doświadczenia problemów z układem oddechowym, prawdopodobnie dobrym pomysłem jest zastanowienie się nad spożywaniem konopi indyjskich za pomocą innej metody.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.