Dlaczego warto mieć cannabis w swojej diecie?

Gotowanie z użyciem marihuany może być początkowo trochę trudne, ale wraz z praktyką odkryjesz, że warto mieć cannabis w swojej diecie.

1. Cannabis oferuje mnóstwo korzyści zdrowotnych

Jeśli o tym nie słyszałeś, wiele naukowców ma różne teorie na temat tego, jak marihuana może wpływać na nasze ciało. Od jaskry po ulgę w doświadczaniu stanów lękowych, po zmniejszanie pojemności płuc i leczenia bezsenności.
Istnieje wiele sposobów, w jakie cannabis może pozytywnie wpływać na twojej ciało, bez doświadczania haju. Powodem jest to, że większość korzyści wynikających z marihuany pochodzi z CBD, a nie z THC, które ten haj powoduje.

2. Produkty z marihuaną wcale nie muszą być mocne

Jeśli chcesz po prostu cieszyć się korzyściami takimi jak ulga w stanach lękowych, bólu, czy lepszy sen i chcesz uniknąć psychodelicznych efektów THC, możesz spróbować wykorzystać w swoich potrawach dużą dawkę CBD, lub po prostu włączyć w swoją dietę olej kannabinoidowy. Aby uniknąć niepożądanego doświadczenia, polecamy zaczynać od bardzo małej dawki i zwiększanie jej, aż do momentu, w którym poczujesz się komfortowo.

3. Jest to doskonała alternatywa dla palenia i wapowania

Jeśli próbujesz sobie zrobić przerwę od palenia lub po prostu nie możesz palić, produkty spożywcze są alternatywą numer jeden.
Jak wspomnieliśmy wcześniej, produkty spożywcze nie muszą być super mocne, aby były efektywne. Wystarczy, że znajdziesz odpowiednią dla siebie dawkę.

Doświadczanie marihuany w produktach spożywczych jest zdecydowanie mocniejszym doświadczeniem niż samo palenie i wymaga nieco więcej praktyki, ale obiecujemy – twój wysiłek jest tego warty.

Lubisz gotować z wykorzystaniem marihuany? Jeśli tak, to koniecznie podziel się z nami swoim ulubionym przepisem w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.