Recenzja Odmiany Marihuany Electric Lemonade

Jeśli szukasz odmiany sativa, która bije na głowę nawet Blue Dream – szczególnie pod kątem równowagi efektów umysłowych i fizycznych. Electric Lemonade posiada także bardzo ciekawy profil smakowy, którego spróbowania nie możesz przegapić.

Czego oczekiwać?

Electric Lemonade posiada jasnozielone pąki, które przybierają kształt serca i często przyjmują genetykę sativa, będąc bardziej liściastymi i luźnymi niż inne, podobnej mocy odmiany. Na pąkach można również zauważyć cienkie, rude włoski, które pokryte są cienką warstwą mroźnych kryształów.

Electric Lemonade została wyhodowana poprzez skrzyżowanie Tahoe OG i Blue Dream, dlatego jest jedną z nielicznych odmian, które mogą z nią konkurować, zarówno pod kątem mocy jak i efektów.

Zapach po otwarciu torebki jest mocno cytrusowy, ale smak jest połączenie zarówno słodyczy jak i kwasowości, przypomina miks owoców leśnych i cytrusów. Jeśli chcesz palić w miejscu, w którym wymagana jest dyskrecja, z pewnością nie jest to najlepszy wybór.

Ta hybryda pochyla się bardziej w kierunku profilu sativa, nie tylko pod względem wyglądu, ale także efektów. 70 procent sativa, 30 procent indica – nie powinno dziwić, że odmiana ta ma średni odsetek THC wynoszący 15 – 16 procent. Efekty tej odmiany są natychmiastowe i opisywane są jako podnoszące na duchu, euforyczne, a nawet pobudzające.

Korzyści medyczne

Ze względu na to, że jest to hybryda, w której dominuje sativa, jest ona w stanie leczyć wiele różnych schorzeń – jednak najczęściej stosuje się ją w leczeniu bólu przewlekłego, nudności, stanów lękowych i depresji.
Podnoszące na duchu, euforyczne właściwości sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na depresję lub zaburzenia lękowe, ponieważ z pewnością nie sprawi, że poczujesz się przytłoczony efektami. Dodatkowo, cechy indica, które występują w tej odmianie, zapewniają działanie przeciwbólowe, pobudzają apetyt a także zabijają mdłości.

Poza wszystkimi oczekiwaniami, Electric Lemonade jest również doskonałą opcją dla tych, którzy cierpią z powodu innych zaburzeń zdrowia psychicznego, takich jak ADD lub ADHD – ponieważ pomaga ona skoncentrować się na jednej rzeczy.

Podsumowując, odmiana jest idealną odmianą zarówno dla konsumentów medycznych jak i rekreacyjnych. Jest to doskonała opcja do użytku w ciągu dnia, ponieważ nie powoduje ciężkiego, sennego uczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.