Użytkownicy marihuany są bardziej szczęśliwi

Nowe badanie: Użytkownicy marihuany są bardziej szczęśliwi i odnoszą większe sukcesy w życiu.

Nowe badanie dotyczące konsumentów cannabis w Kolorado i Kalifornii wykazało bardzo zaskakujące wyniki!

Jednym z dominujących mitów na temat ludzi, którzy stosują marihuanę, który wydaje się przesłaniać wszystko inne jest mit bezrobotnego i pozbawionego chęci do życia ćpuna. Cóż, badanie pokazało coś całkowicie przeciwnego.

Zgodnie z nowym badaniem, osoby stosujące cannabis są bardziej szczęśliwe i odnoszą większe sukcesy niż ich niekonsumujące cannabis odpowiedniki. Zaskakujące, prawda?
Nie, nie bardzo. Sami wiemy, że jesteśmy bardziej szczęśliwi niż nasi przyjaciele, którzy nie palą, więc ta część wydaje się z góry oczywista. Zawsze wiedzieliśmy, że stereotyp pozbawionego motywacji ćpuna jest mitem, ale przekonanie się o tym, że jest kompletnie odwrotnie, a wszystko poparte jest dowodami, jest cudowne.

Badanie zostało przeprowadzone przez BDS Analytics, firmę specjalizującą się w badaniach rynku, która niedawno rozpoczęła współpracę z przemysłem cannabis. 1000 uczestników badania pochodziło głównie z Kolorado lub Kalifornii. Zadawano im różne pytania dotyczące zadowolenia z życia, zdrowia psychicznego, zatrudnienia itp.
Wyniki wykazały, że 20 procent użytkowników cannabis w Kalifornii to osoby posiadające dyplom magistra (tylko 12 procent osób niepalących marihuanę go posiada).
Roczny dochód gospodarstw domowych był również wyższy wśród palaczy cannabis. W Kolorado, 64 procent osób palących cannabis pracowało w pełnym wymiarze godzin, w porównaniu do 54 procent osób niepalących. Podobnie zadowolenie z życia, pięć na dziesięć osób stosujących cannabis powiedziało, że jest zadowolone z życia, w porównaniu z zaledwie czterema osobami na dziesięć z grupy niepalących.

To badanie obaliło wiele stereotypów, a między innymi: bezrobotny, nieodpowiedzialny ćpun bez motywacji.
Może niektórzy ludzie przestaną dręczyć osoby palące!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.