5 stanów, które nieprędko zalegalizują marihuanę

Czy mieszkasz w jednym z pięciu stanów, które wymieniliśmy poniżej? Jeśli tak, to powinieneś się przeprowadzić, ponieważ one prawdopodobnie będą ostatnimi, które zalegalizują marihuanę.

• Południowa Dakota

Nie mamy wątpliwości co do tego, że Południowa Dakota będzie jednym z ostatnich stanów, które zalegalizują marihuanę. Za każdym razem, kiedy cannabis trafia na karty głosowania, niestety zostaje odrzucone. Mówimy o medycznej marihuanie, nie rekreacyjnej. Wyborcy w Południowej Dakocie nie chcą nawet, żeby pacjenci mieli legalny dostęp do medycyny. Posiadanie marihuany to nadal wykroczenie, a nawet prawdziwa zbrodnia!

• Alabama

Alabama to stan kontrolowany od początku do końca przez partię republikańską. Sławny Jeff Sessions był starszym senatorem tego stanu, zanim został szefem Ministerstwa Sprawiedliwości. Posiadanie jakichkolwiek ilości marihuany na własny użytek skutkować może więzieniem oraz bardzo wysoką grzywną.

• Kansas

Mieszkańcy stanu Kansas nienawidzą marihuany, więc nikogo nie dziwią niepochlebne sondaże. Jedna z ostatnich ankiet pokazała, że tylko 31 procent populacji tego stanu popiera marihuanę.

• Oklahoma

Oklahoma jest jednym z ostatnich stanów, w których posiadanie marihuany nie zostało jeszcze zdekryminalizowane. Posiadanie jakiejkolwiek ilości cannabis jest wykroczeniem, a sprzedaż lub dystrybucja jej jest traktowana jako przestępstwo. Stan jest mocno kontrolowany przez Republikanów, co tłumaczy rozwój spraw.

• Idaho

Idaho najprawdopodobniej będzie ostatnim miejscem na ziemi, które zalegalizuje marihuanę. Do tej pory jest to jedyne państwo, w którym ustawodawcy wydali rezolucję, która gwarantuje, że żadna forma cannabis nie zostanie zalegalizowana. Nigdy w historii tego stanu marihuana nie została umieszczona na kartach głosowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.