Sposób na lepszy haj? Spróbuj tego!

Szukasz nowego sposobu na intensywniejszy haj? Spróbuj popularnego suplementu… z pewnością pokochasz oferowane przez to połączenie efekty!

Jako fan marihuany prawdopodobnie zawsze będziesz szukał sposobu na zintensyfikowanie doświadczanego haju. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Możesz zjeść mango, które zawiera te same terpeny co marihuana, a co za tym idzie intensyfikuje haj. Możesz także podążać starymi wskazówkami i zjeść wcześniej czekoladę (szczególnie gorzką czekoladę), która sprawia, że efekty marihuany trwają znacznie dłużej niż zwykle…

Jednak najlepszym sposobem na zintensyfikowanie haju jest obniżenie nabytej tolerancji. Nie jest to szczególnie atrakcyjna opcja dla tych z nas, którzy palą dużo marihuany i nie chcą z tego zrezygnować. Na szczęście, są rzeczy, które możesz zrobić, aby osiągnąć prawie taki sam efekt.

Jeden ze stałych użytkowników cannabis mówi, że przyjmowanie popularnego w sieci suplementu jest w stanie obniżyć tolerancję. Jaki to suplement?

Omega 3!

Badanie przeprowadzone przez National Institutes of Health (NIH) pokazuje, że niedobór kwasów tłuszczowych omega 3 może zmniejszyć działanie układu endokannabinoidowego. Zmniejsza to nie tylko skutki medyczne marihuany, ale także prowadzi do wielu różnych problemów zdrowotnych. Jest więc oczywiste, że przyjmowanie suplementów kwasów tłuszczowych omega poprawi działanie marihuany.

Jak więc skorzystać z tego faktu?

Przede wszystkim możesz zacząć przyjmować suplementy takie jak tran, które zawierają skoncentrowane omega 3. Takie suplementy znajdziesz w każdej aptece i w większości sklepów spożywczych. Jeśli jednak chcesz postawić na konkretne produkty, będą to: ryby, szpinak, jaja, len, kalafior, brukselka i oczywiście konopia.

Kwasy omega 3 wpływają nie tylko na intensywność haju, ale także dostarczają ważnych składników odżywczych, które niezbędne są do zachowania zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.