Kalifornia otwiera rynek rekreacyjnej marihuany

Kalifornia otwiera rynek rekreacyjnej marihuany dla dorosłych, i mówi się, że będzie to sukces na skalę miliardową.

Prawna sprzedaż rekreacyjnej marihuany rozpoczęła się już jakiś czas temu w Kalifornii, a detaliści zostali powitani długimi kolejkami klientów, które wydawały się w ogóle nie zmniejszać. Ponad rok po tym jak wyborcy zaaprobowali Proposition 64, w celu legalizacji marihuany dla osób dorosłych, stosunkowo niewielka liczba licencjonowanych sprzedawców otworzyła swoje drzwi na to, co może szybko może stać się wielomiliardowym sukcesem.

W Nowy Rok Kalifornia stała się szóstym stanem, który wprowadził sprzedaż rekreacyjnej marihuany, po Kolorado, Waszyngtonie, Oregonie, Alasce i Nevadzie.
Medyczna marihuana w Kalifornii jest dostępna dla pacjentów posiadających zalecenie lekarza już od 1996 roku.

Shasta Lake do San Diego, około 90 licencjonowanych przez stan sklepów dokonało na początku roku swoich pierwszych legalnych sprzedaży detalicznej marihuany.
Prawie 200 osób czekało w kolejce pod przychodnią w Oakland’s Harborside Dispensary jeszcze przed otwarciem o 6 rano. Urbn Leaf w San Diego również nie mogło narzekać na brak zainteresowania – zanotowano rekordowe ilości sprzedaży cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.