Jak zdobyć kartę uprawniającą do używania medycznej marihuany? 1


obama-za-legalizacja-lider-chce-legalizacji

Obecnie medyczna marihuana jest dopuszczona do użytku w 14 stanach USA. W związku z tym, rośnie liczba osób, które szukają w niej pomocy. W przypadku, gdy należysz do takich osób, poniżej kilka punktów, w jaki sposób się do tego zabrać, od czego zacząć.

Pierwszym krokiem, który musisz podjąć jest upewnienie się, że jesteś mieszkańcem jednego z 14 stanów w USA, które zalegalizowały marihuanę.

W przypadku, gdy jesteś mieszkańcem jednego z tych 14 stanów, musisz zastanowić się, czy cierpisz na jakiś stan chorobowy, który czujesz, że może być uleczony jedynie przez stosowanie medycznej marihuany. Pamiętaj, że schorzenia, które podlegają leczeniu różnią się w zależności od prawa stanu (w wielu stanach są inne).

Po podjęciu decyzji, ważne, abyś udał się do lekarza, który przeprowadzi Cię przez cały proces stosowania medycznej marihuany (co warto wiedzieć przed zastosowaniem, jak stosować itp.). Po spotkaniu z lekarzem, musi wypisać on specjalne oświadczenie lub receptę, która potwierdzi Twoją konieczność do stosowania medycznej marihuany.

Skontaktuj się z biurem stanu w swoim regionie, aby dowiedzieć się jakie dokumenty potrzebne są, aby dopełnić formalności i mieć pełny dostęp do medycznej marihuany.

cbd, olej cbd, olej z konopi

Komentarz do “Jak zdobyć kartę uprawniającą do używania medycznej marihuany?

  • Fan Zielonego

    A jak zdobyć ją w Polsce?
    Albo raczej KIEDY będzie można zacząć o niej myśleć w naszym pięknym kraju… 🙂

Komentarze są wyłączone.

nasiona marihuany, nasiona konopi