Legalna marihuana New Jersey

Jak w ubiegłym tygodniu doniosło Asbury Park Press, członkowie komitetu zastanawiają się nad językiem, który zabroniłby uprawy, sprzedaży i przetwarzania marihuany w granicach miasta.
Uwzględniają oni również punkty z medyczną marihuaną.

Rozporządzenie zostało napisane, ale wprowadzone zostanie dopiero na posiedzeniu rady miejskiej w sali sądowej w ratuszu, 1 Kings Highway.

Podczas swojej udanej kampanii, gubernator Phil Murphy — który mieszka w Middletown – zobowiązał się do zalegalizowania marihuany w ciągu swoich pierwszych 100 dni w biurze.

Nawet jeśli dotrzyma tego terminu, może minąć trochę czasu, zanim obywatele będą mogli legalnie partycypować w programie.

Podatki ze sprzedaży cannabis sfinansować mogą niektóre z jego najśmielszych obietnic, w tym bezpłatny college dla mieszkańców New Yersey, i pozwoli organom ścigania skupić się na bardziej uzależniających i niszczących narkotykach.

Lokalni liderzy, tacy jak ci z Middletown, obawiają się, że obcięcie ich zysków ze sprzedaży cannabis nie będzie miało widocznego znaczenia na budżet ponadstanowy.

„Pomaganie państwu wydawać pieniądze na inne obszary, nie dając przy tym realnej zachęty do obniżenia podatków dla mieszkańców Middletown jest czymś, czego ja i moi koledzy nie jesteśmy w stanie poprzeć” – powiedział Tony Fiore.

W związku z tym, komisja zamierza wprowadzić rozporządzenie, które zakazywać będzie „pewnych zastosowań biznesowych związanych z uprawą, produkcją i sprzedażą rekreacyjnej marihuany w miasteczku Middletown i ustanowi minimalne normy warunkowego stosowania medycznej marihuany.”

Fiore powiedział, że rozporządzenie nie przejdzie do głosowania, dopóki komitet nie uzyska dokładnego zrozumienia, co dokładnie znajduje się w planach odnosnie marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.