Sędzia odrzuca roszczenie

Sędzia ze Spokane odrzuca roszczenie Arcade dotyczące marihuany.

Sędzia ze Spokane County nie przyjął prośby o zamknięcie sklepu z marihuaną, która złożona została przez właściciela arkad.

Sędzia Sądu Najwyższego, Julie McKay odrzuciła prośbę Old Fashioned Fun Arcade. Prawodawcy sugerują, że przedsięwzięcie arkad było pozorowane, aby pozbyć się sklepu z marihuaną.

Arkady należą do kategorii nieruchomości, takiej jak ośrodki opieki dziennej, szkoły i biblioteki, które wymagają buforowania między nimi a sklepami z licencjonowaną marihuaną – zgodnie z prawem miejskim. Chodzi o to, aby trzymać dzieci z daleka od cannabis, które może być sprzedawane tylko osobom powyżej 21 roku życia.

Marco Barbanti, pełnomocnik reprezentujący arkady powiedział, że zastanawia się nad swoimi opcjami prawnymi. Zarządzenie McKay pozwala Smokane kontynuować sprzedaż marihuany w nowej lokalizacji.

„Jeśli podejmiemy jakiekolwiek działania, będzie musiało to być zgodne z zarządzeniem sędzi,” powiedział Barbanti.

Decyzja stwierdza, że Barbanti nie może odwoływać się od decyzji. Tymczasem Smokane planuje złożyć roszczenia przeciwko Barbanti oskarżając ich o nieuczciwe praktyki biznesowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.