Większa pomoc dla osób uzależnionych

Większa pomoc dla osób uzależnionych, KonopiaLeczy.com

Emerytowany adm. James „Sandy” Winnefeld opowiada się za większą pomocą dla osób uzależnionych.

Emerytowany adm. James „Sandy” Winnefeld kierował najpotężniejszym wojskiem na ziemi, ale w przejmującym eseju na temat Atlantyku stwierdził, że nie był w stanie uratować swojego syna przed uzależnieniem od opioidów.

19 – letni syn Winnefelda, Jonathan, został znaleziony martwy po tym jak przedawkował heroinę w swoim akademiku w Uniwersytecie Denver 7 września.

Jonathan był nowy w szkole i od dawna zmagał się z nadużywaniem substancji psychoaktywnych, poczynając od alkoholu. Działo się tak na skutek otrzymania błędnej diagnozy świadczącej o zaburzeniach koncentracji oraz uwagi. W ósmej klasie utalentowany sportowiec spożywał większe ilości alkoholu, a następnie samoleczył się marihuaną.
„Następnie przyszedł Xanax i ostatecznie heroina”.

Winnefeld opisał swojego syna jako „jedną z kilku osób, które skorzystały z partii heroiny zawierającej fentanyl, która została rozprzestrzeniona w Denver” i zaapelował do policji w Denver o aresztowanie i ściganie sprzedawcy, który sprzedał substancję jego synowi.

Dzień po tym, jak znaleziono martwego Jonathana, policja znalazła innego chłopca, który umarł. Był to 19 – letni Eric Chase Bolling, w mieszkaniu niedaleko University of Colorado. Koroner z Boudler County powiedział, że jego śmierć była skutkiem przypadkowego przedawkowania kombinacji kokainy i fentanylu. Bolling był synem byłego przedstawiciela Fox News, Eric Bolling.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.