Sondaż pokazuje, że 80% mieszkańców Pensylwanii popiera medyczną marihuanę

Sondaże pokazują, że 80% mieszkańców Pensylwanii popiera legalizację marihuany do celów medycznych. Mark Cohen, który przestawił projekt mówi, że nie ma jeszcze wystarczającej liczby głosów, aby przekazać go ustawodawcom, ale z pewnością przyjdzie na to czas.

Badanie wykazało również, że tylko 33% wyborców państwowych popiera wprost legalizację marihuany.

„Chociaż istnieje szerokie poparcie dla legalizacji marihuany w stanie, szanse na jej rzeczywistą legalizację nie wydają się zbyt wielkie,” napisali G. Terry Madonna, dyrektor Center For Politics and Public Affairs i Berwood Yost, dyrektor centrum badań publicznych.

Główny sprzeciw wobec ustawy wyraża Matthew Baker, który obawia się, że projekt ustawy medycznej marihuany jest w rzeczywistości „koniem trojańskim, który zalegalizuje całkowite stosowanie marihuany.”
Wierzy on, że wiele Republikanów i Demokratów jest przeciwnych medycznej marihuanie.

Madonna i Yost w swoim raporcie mówią: „Prawie każda grupa demograficzna popiera stosowanie marihuany, ale zdecydowanie wyższe wsparcie występuje wśród kobiet niż mężczyzn, wśród liberałów niż konserwatystów, i tych, którzy nie uważają siebie za chrześcijan.”

Niestety wiele osób nadal uważa, że istnieje związek pomiędzy stosowaniem marihuany i twardymi narkotykami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.