Opóźnienie medycznej marihuany w Ohio

Od spraw sądowych do audytów po legislację, wszystkie te rzeczy powodują, że wprowadzenie medycznej marihuany w Ohio zostanie opóźnione. Dzieje się tak również dlatego że urzędnicy odpowiedzialni za program – gubernator John Kasich i dyrektor ds. handlu Jacqueline Williams ignorowali te trudności.

Pozostają zatem pewne wątpliwości, czy medyczna marihuana będzie rzeczywiście dostępna w Ohio przed 8 września.

Czy ten program celowo się wykoleił? A może był porażką już według projektu pod kierownictwem administracji?

Z biure Kasicha kontaktowano się w zeszłym tygodniu dwa razy w sprawie problemów z programem dotyczącym medycznej marihuany. W późnych godzinach piątkowych skierowano pytania do Departamentu Handlu, który już wcześniej mówił, że szuka sposobów na ulepszenie programu „od samego początku”.

„Departament wydał zasady, na podstawie których Komitet Doradczy wyznaczył dane, a my zajmujemy się obecnie wdrażaniem programu, który stworzyło General Assembly.” powiedział w e-mailu Kerry Francis, szef działu departamentu.

„Audytor zachęcił nas do kontynuowania programu i nadal jest dobrym źródłem informacji na temat naszych ciągłych starań o udoskonalenie programu”.

Jak dla nas cała sprawa nadal pełna jest niejasności… a wy co myślicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.