Karta medycznej marihuany (USA)

Czym jest karta medycznej marihuany i jak ją otrzymać?

Karta medycznej marihuany (znana również jako MMID lub karta cannabis) jest kartą identyfikacyjną stosowaną przez pacjentów w celu dołączenia do medycznych aptek (lub klubów cannabis) aby zakupić roślinę w celu leczenia dolegliwości lub objawów chorób. Umożliwia to pacjentowi uprawę marihuany w domu oraz korzystanie z usług medycznych oraz serwisu cannabis.

Karty wydawane są przez państwo, ale pacjent musi najpierw otrzymać podpisane zalecenie od licencjonowanego lekarza, w celu kwalifikacji do programu. Pacjent i lekarz muszą zgodzić się, że marihuana jest skuteczną metodą leczenia, a stan pacjenta musi zostać zatwierdzony przez państwo. Zgodnie z zaleceniem lekarza, pacjent musi złożyć wniosek za pośrednictwem państwa i uiścić opłatę, która również będzie różnić się w zależności od regionu. Lekarze nie mogą po prostu przepisywać cannabis komu tylko chcą.

Informacje o sposobie uzyskiwania MMID i dostarczania jej różnią się w zależności od ustaw oraz przepisów poszczególnych stanów w USA. Wraz z rozwojem legalności cannabis, proces także się rozwija, zwłaszcza kiedy coraz więcej z nich legalizuje rekreacyjną marihuanę (marihuana dla dorosłych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.