Waporyzowanie zamiast palenia

Powinieneś waporyzować czy palić marihuanę? W zależności od dnia lub tego z kim rozmawiasz, uzyskasz inną odpowiedź.

Poniżej znajdziesz kilka powodów, dla których warto rozważyć waporyzowanie.

• Jest lepsze długoterminowo

Mimo, że wiele osób będących za marihuaną opowiada się za badaniem, w którym stwierdzono, że palenie marihuany nie jest przyczyną raka płuc (a w rzeczywistości może temu nawet zapobiegać) prawdą jest, że palenie czegokolwiek nie jest najlepszą opcją dla twojego zdrowia.

„Spalanie marihuany także wytwarza kilka znanych czynników rakotwórczych oraz substancji smolistych, które mogą podrażniać płuca i prowadzić do przewlekłego zapalenia oskrzeli. Waporyzatory zostały zaprojektowane głównie w celu przezwyciężenia tego problemu. Poprzez podgrzewanie marihuany w niższej temperaturze niż spalanie, urządzenia wytwarzają wdychaną parę, która nadal zawiera aktywne składniki medyczne (kannabinoidy), ale bez szkodliwych produktów ubocznych.

Uważa się, że odparowywanie marihuany powoduje usunięcie około 95% dymu, który jest wdychany. Co więcej, sugeruje się, że waporyzowanie zwiększa wydajność przeciwzapalnych terpenoidów, które chronią płuca przed podrażnieniami.

• Natychmiastowe efekty

Prawdopodobnie z powodu tego, że palenie nie jest tak wspaniałą dla nas rzeczą, zauważyłem, że czuję się o wiele lepiej kiedy używam waporyzatora. Kiedyś myślałem, że skrócone oddechy które czułem w przeszłości po paleniu, były dziwną formą paranoi, ale jak się okazało, działo się to prawdopodobnie z powodu dymu w płucach. Taaak… prawdopodobnie – zdecydowanie lepiej dla ciebie. Waporyzowanie po prostu jest o wiele czystsze, a jakikolwiek fizyczny kac, który odczuwać można po paleniu (co w moim przypadku było akurat minimalne) zostaje zminimalizowany do zera przez zastosowanie waporyzatora.

• Łatwiejsze do utrzymania w tajemnicy

Waporyzatory i sposób w jaki wyglądają, sprawia że są one o wiele dyskretniejsze niż standardowe palenie. Zapach marihuany wciąż jest wyczuwalny, ale powodują o wiele mniej dymu.

• Mniej materiału napełniającego, lepszy smak

Chociaż niektórzy ludzie twierdzą, że odparowywana marihuana smakuje jak spalony popcorn, zauważyłem że przy zastosowaniu waporyzatora naprawdę mogę rozkoszować się tym smakiem. Prawdopodobnie dlatego, że nie spalam trawki do formy rakotwórczego popiołu, i smakuje ona o wiele czyściej, jaśniej, pyszniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.