cbd, olej cbd, konopny nasiona marihuany, sklep

Informacje dotyczące statusu prawnego konopi i marihuany

marihuana-medyczna-thc-nasiona-konopi-nasiona-marihuany-thc-thc

Jak już pewnie wiesz, produkcja wszelkiego rodzaju konopi w Stanach Zjednoczonych jest nielegalna. Zarówno konopia i marihuana zostały sklasyfikowane jako narkotyki Grupy 1 w Controlled Substances Act.

Jednak poza Stanami Zjednoczonymi, konopie uprawia się w ponad 30 krajach. W 2011 roku, szczytowym krajem produkującym konopie były Chiny, a następnie Chile i Unia Europejska. Produkcja konopi rozwija się również w Kanadzie, o rocznych uprawach w kraju osiągających rekordowy poziom 66.700 akrów w 2013 roku.

Ciekawym jest, że legalny jest import produktów konopnych do Stanów Zjednoczonych. Według Stowarzyszenia Przemysłu Konopi, produkty o wartości około 500 milionów dolarów są importowane każdego roku do Stanów Zjednoczonych.

Z drugiej strony, marihuana pozostaje zabroniona w wielu krajach. Kilka krajów, takich jak Izrael i Kanada od jakiegoś czasu zaczęły regulować marihuanę jako lek. Ale legalna produkcja marihuany podlega surowszym zasadom niż konopia, ponieważ jest ona nadal powszechnie uważana za narkotyk.

cbd, olej cbd, olej z konopi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

nasiona marihuany, nasiona konopi