Nowy Trend w Seattle: Kawa z Marihuaną

ba-nowy-trend-kawa-z-marihuana-sklep-zdrowie

W Seattle przedsiębiorcy pracują nad tym, aby zaoferować jak najbardziej innowacyjne produkty konopne. Kawa z marihuaną jest nie zupełnie nową koncepcją; jak zainfekowane marihuaną piwo, jest to pomysł, który już długo chodził przedsiębiorcom po głowie.

Ale fakt, że można teraz kupić i spożywać domową, parzoną kawę z marihuaną, w stylu Amsterdamu, w jednym z największych miast w USA – jest to trochę bardziej przełomowe.

Ten szczególny napar jest formą czegoś, co nazywa się kuloodporną kawą, rodzajem kawy warzonej z masłem i olejem MCT – „trójglicerydy o średniej długości łańcucha”, w przeciwieństwie do „trójglicerydów długołańcuchowych” (LCT). Co za różnica? Stosowanie oleju MCT jest uważane przez niektórych za podnoszące energię, jak również zwiększające fizyczne możliwości; jest to popularny suplement diety wśród kulturystów. Naturalnie występuje w oleju kokosowym i kilku innych substancjach.

Marka oferująca kawę z marihuaną dodaje marihuanę w postaci konopnego masła, nazywając rezultat „Northwest Speedball.”

„Teraz można dostać tą miksturę w sklepach prowadzonych przez entuzjastów marihuany. W Seattle, gdzie rekreacyjna marihuana jest legalna, ta nowa i ulepszona kuloodporna kawa może wywołać ciekawy trend.”

Jednak, nie jest to jedyny produkt na rynku. Kilka miesięcy wcześniej powstał bardzo podobny produkt kawowy.

Powstała kawa, która zawiera 20 miligramów THC na ponad 0.5l butelkę. (THC jest to aktywny związek chemiczny, który sprawia, że marihuana posiada psychotropowe właściwości).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Nowy Trend w Seattle: Kawa z Marihuaną”


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.