Wskazówki dotyczące użytkowania medycznej marihuany

rand-paul-o-medycznej-marihuanie

Mimo, że marihuana jest nielegalna w wielu częściach świata, badania medyczne wykazały, że zawiera ona właściwości, które pomagają radzić sobie z różnymi powikłaniami zdrowotnymi.

Przez wiele lat lek ten stosowany był w leczeniu wielu różnych schorzeń, a zwłaszcza tych, którym towarzyszył ból. A również był i wciąż jest bardzo skuteczny w leczeniu stanów zapalnych.

Najnowsze badania wykazały, że medyczna marihuana ma zdolność leczenia chronicznych dolegliwości, takich jak na przykład rak. AAO podsumował kilka badań dotyczących zaangażowania marihuany przy leczeniu jaskry. Lek może być wdychany lub podawany dożylnie.

Większości chorych na raka podaje się marihuanę w celu złagodzenia różnych powikłań związanych z leczeniem choroby standardowymi metodami . Na przykład w celu złagodzenia nudności, zwłaszcza podczas trwania chemioterapii. Lek może również pomóc w zwalczaniu nowotworów i zmniejszaniu ich rozmiarów.

Większość ekspertów medycznych zaleca chorym na raka spożywanie marihuany w żywności. Jeżeli jednak nie jesteś zwolennikiem tej opcji to możesz skorzystać z vaporizera (urządzenie nazywane także parownikiem, waporyzerem, odparownikiem, które ma na celu podgrzanie i odparowanie substancji), aby uniknąć kontaktu bezpośredniego z paleniem.

Jednakże, nie ważne jaką opcję wybierzesz, ważne, abyś zachował szczególną ostrożność podczas użytkowania marihuany do celów medycznych. Ważne jest również, abyś przed zażyciem leku koniecznie skontaktował się z lekarzem w celu zasięgnięcia porady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Wskazówki dotyczące użytkowania medycznej marihuany”


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.