Nawodnienie Suchych Pąków Marihuany

Szczelnie i w niewidocznym miejscu. Ta klasyczna maksyma powinna powiedzieć Ci wszystko, co musisz wiedzieć o przechowywaniu marihuany i utrzymywaniu jej nieskazitelnego, nadającego się do palenia najlepszego stanu. Dopóki marihuana jest przechowywana prawidłowo, w ciemności oraz w zamkniętym słoiku, powinieneś mieć dostęp do wilgotnych, lepkich pąków tak długo, jak dużo masz marihuany. Jednak w prawdziwym świecie wiemy, że utrzymanie marihuany w jej maksymalnym smaku i mocy wraz z biegiem czasu może być znacznie trudniejsze, niż się wydaje. Każdy konsument zetknął się w swoim życiu z wyschniętymi pąkami. Czasami były pozostawione zbyt długo, czasami są po prostu stare, a czasami to w ogóle nie jest nasza wina.

Dla kochających cannabis mieszkańców suchych klimatów, takich jak Kolorado, Arizona czy Utah, suche pąki mogą być nieuniknione dzięki lokalnemu klimatowi.

Bez względu na powód, jeśli posiadasz suche zioło, ostatnią rzeczą, na jaką masz ochotę, jest palenie. Ten kruchy pączek może zamienić się w proszek zanim zdążysz go zwinąć. proszek w drodze z palców do miski. Kiedy go palisz, nie tylko wdychasz ostrzejszy dym, który jest zbyt gorący, ale posiada on także niższy poziom THC. Jednak być może wydałeś dobre pieniądze na tą marihuanę i nie chcesz, aby się ona zmarnowała? Mamy dzisiaj dla ciebie kilka sposobów na uratowanie ich!

• Pakiety nawilżające

Po wycięciu z łodygi i osiagnięciu idealnego poziomu wilgotności, w którym chcesz chcesz utrzymać pąki (wynosi on około 55% -62% RH; wilgotność względna). Oczywiście utrzymanie tego może być trudne, chyba że dokładnie kontrolujesz poziom nawodnienia. Najłatwiejszym sposobem na utrzymanie idealnej wilgotności względnej marihuany jest umieszczenie w słoiku z pąkami zestawu nawilżającego.

• Nawilżacze

Jeśli masz dodatkowe pieniądze do wydania, a szczególnie nienawidzisz palenia czegokolwiek poza najbardziej wilgotnym, najświeższym pączkiem, dobrą inwestycją jest nawilżasz. Nawilżacz z niższej półki będzie utrzymywał wilgotność względną cannabis za pomocą wody destylowanej i gąbek, które musisz od czasu do czasu monitorować i uzupełniać. Zaawansowany technologicznie nawilżacz wykorzystuje mieszankę glikolu propylenowego, która jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu, a nawet może wysyłać aktualizacje Bluetooth do telefonu na temat tego, w jakim stanie są twoje pąki.

• Sałata

Jeśli chodzi o ponowne nawadnianie marihuany w staromodny sposób, istnieje kilka opcji na które można postawić w domu. Sałata, a konkretnie sałata lodowa, działa cuda jeśli chodzi o nawadnianie marihuany ze względu na wysoką zawartość wody. Umieść kilka kawałków sałaty w słoiku z marihuanę na kilka godzin i voila!

Tylko upewnij się, że paski sałaty nie dotykają twojego zioła i usuń je, gdy marihuana powróci do swojej formy. W ten sposób ani sałata, ani marihuana nie zaczną pleśnieć. Dowiesz się, jak nawodnione zostały twoje pąki, na podstawie tego, jak sucha stała się sałata. Dodatkową korzyścią jest to, że sałata nie dodaje żadnego smaku do marihuany.

• Chleb

Kromka chleba to kolejna opcja do ponownego nawodnienia marihuany bez dodawanie jej jakiegokolwiek smaku. Spryskaj chleb odrobiną wody, a następnie postępować zgodnie z tą samą metodą jak w przypadku sałaty. Pamiętaj aby chleb nie dotykał cannabis.

• Świeży ręcznik papierowy

Niezależnie od wybranej opcji tkaniny chłonnej upewnij się, że używasz wody destylowanej lub filtrowanej. W przeciwnym razie minerały i chemikalia z wody dostaną się do pąków nadając im dziwny smak. Zwilż papierowy ręcznik lub bawełnianą tkaninę, ale nie mocz jej.

• Skórka cytrusowa

To odwieczna sztuczka nawadniania pąków, wykonywana przez pokolenia naszych dziadków. Ponieważ skórki cytrusowe są naturalnie nawilżone olejkami eterycznymi, cienka skórka pomarańczy, cytryny lub jakiejkolwiek innej opcji zapobiegającej szkorbutowi, którą wybierzesz, działa idealnie, ponownie wzmacniając twoje pąki.

Po prostu umieść skórkę w słoiku wraz z ziołem (nie dotykając ich) i szczelnie zamknij w słoiku z marihuaną. Dodatkową korzyścią jest dodanie do pąków cytrusowych terpenów, wzmacniających jej smak.

Podsumowanie

Jeśli odkryjesz, że otwierasz swój słoik tylko po to, by odkryć, że twoja bryłka jest bardziej pustynna niż las, nie myśl, że tak musi być. Wystarczy kilka godzin, abyś uzyskał wysokiej jakości marihuanę!

Jaka jest Twoja ulubiona metoda przywracania wilgoci marihuanie? Podziel się swoimi wskazówkami, sztuczkami i doświadczeniami w komentarzach poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.