THC nie oddziałuje dobrze na COVID-19

THC nie oddziałuje dobrze na COVID-19, jeśli to prawda, że wirus podobny jest do wirusa grypy.
Osoby, które zachorowały na nowego koronawirusa, COVID-19, mogą chcieć odłożyć na chwilę przyjemność palenia marihuany.

Aurelius Data głosi wszem i wobec, że tetrahydrokannabinol (THC), wysoko psychoaktywna substancja pochodząca z roślin cannabis nie współdziała dobrze z nowym koronawirusem – jeśli to prawda, że wirus podobny jest do wirusa grypy.

„Wiemy, że epidemiologia COVID-19 jest podobna do wirusa grypy oraz posiada podobną prezentację choroby,” mówi Julie Armstrong, CEO Aurelius Data. „Wiemy, że w badaniach, w których THC podawano myszom z grypą, zaobserwowaliśmy wzrost miana wirusa i osłabienie układu odpornościowego, który tego wirusa zwalcza”.

Firma stwierdziła, że ​​konieczne są dalsze badania, aby zmapować wszystkie interakcje, które mogą wystąpić w tym przypadku, i jeśli CBD, które pomaga modulować odpowiedzi autoimmunologiczne i zapalne, może dać różne wyniki.
„Mimo, że nie istnieją żadne badania kliniczne wykazujące gorsze wyniki u pacjentów zakażonych COVID-19, którzy używają marihuany w celach terapeutycznych lub rekreacyjnych, dane z poprzednich badań zalecają ostrożność wobec tych osób w obliczu obecnej epidemii wirusowej”, powiedział Barry Mennen, lekarz, który wykorzystuje marihuanę w swojej praktyce lekarskiej.

Firma zachęca ludzi do przekazywania prywatnych informacji wrotnych, wypełniając krótką ankietę zamieszczoną na ich stronie internetowej. Kwestionariusz porusza takie kwestie jak obawy związane z zarażeniem wirusem, jednostki chorobowe jakie dana osoba obecnie leczy za pomocą marihuany, wykorzystanie innych leków oraz opinię o tym, jak skuteczne są stosowane te substancje.

„Pacjenci medycznej marihuany w tym kraju, którzy dotknięciu są COVID-10, podobnie jak reszta populacji, muszą być świadomi interakcji w jakie ich leki mogą wchodzić z tą chorobą,” mówi Armstrong.

„Pracujemy nad zebraniem danych w tym badanym obszarze i dostarczeniem najlepszych, najbardziej obiektywnych rekomendacji, jakie będziemy w stanie zdobyć”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.