John Boehner dołącza do grona zwolenników cannabis

Były przewodniczący Białego Domu, John Boehner dołączył do rady doradczej firmy produkującej cannabis.
Jakie są jego motywy? Czy to dobrze dla całej branży?

Były prelegent Białego Domu o obecny przedstawiciel przemysłu cannabis, John Boehner niedawno podjął decyzje o dołączeniu do rady nadzorczej jednej z firm z przemysłu cannabis. Cały przemysł ma co do tego mieszane uczucia.
W tym tygodniu Boehner ogłosił, że dołączy do zarządu firmy Acreage Holdings, która uprawia, przetwarza i dostarcza cannabis dla 11 stanów USA.

Niektóre źródła informują o tym, że marihuana wchodzi do głównego nurtu, i do pewnego stopnia mają rację. Podczas pobytu w Domu, Boehner nie krył się ze swoim zdaniem odnośnie marihuany. Przez lata utrzymywał, że cannabis powinno pozostać nielegalne. Więc skąd taka zmiana?
Według samego głównego zainteresowanego: „W ciągu ostatnich 10 lub 15 lat postawy Amerykanów dramatycznie się zmieniły i tak samo i moja,” powiedział w wywiadzie.

Niektórzy, włącznie z nami przypuszczają, że Boehner obserwował zmieniającą się falę i postanowił wskoczyć na pokład. Boehner wie, że legalizacja marihuany jest nieunikniona i chce na tym trochę zarobić.

Ostatni sondaż Gallupa pokazał, że większość Amerykanów popiera legalizację marihuany. Jest oczywiste, że Boehner zauważył światło w tym korytarzu. Niezależnie od tego, nie ma to większego znaczenia na dłuższą metę. Akwizycja jest przekonana, że zaangażowanie Boehnera pomoże w długoterminowym wysiłku legalizacyjnym. Prawdopodobnie mają rację.

Jednak w jaki sposób to przedsięwzięcie przyda się dla przemysłu cannabis? My mamy mieszane uczucia, a Wy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.