Peggy Moore: Przemysł marihuany jest pełen opcji

Peggy Moore jest właścicielem piekarni Love’s Oven, LLC, w pełni zaopatrzonej w produkty zawierające cannabis, w Denver, w stanie Kalifornia. Zapytaliśmy Peggy o jej opinie i porady dla innych kobiet-przedsiębiorców.

W maju 2014 roku Peggy zrezygnowała ze stanowiska Dyrektora ds. Operacyjnych w UnitedHealth Group, gdzie przez ostatnie 15 lat prowadziła projekty dotyczące serwisu klientów, a przez pierwsze 17 lat swojej kariery prowadziła działalność w zakresie obsługi połączeń oraz obsługi klienta. Wcześniej pracowała dla Allstate Insurance, oraz firmy prawniczej w swoim rodzinnym mieście Waszyngton.

Kto był twoim mentorem? Jak bardzo ważne to było dla ciebie, jeśli w ogóle?

Miałam i mam świetne relacje z innymi kobietami zajmujące się branżą cannabis w Kolorado. Mamy tu ducha „kooperacji”, który naprawdę pozwalał nam pracować razem, gdy wprowadzono w życie przepisy, opracowując tym samym najlepsze praktyki i solidne procedury operacyjne.

Jest to bardzo ważne, i o ile nie miałam jednego mentora, polecam to każdej kobiecie, która wkracza w nasz przemysł.

Co sprawia, że stajesz się wielkim liderem w dziedzinie marihuany?

Pragnienie bycia pionierem w kształtowaniu nowej branży, wytrzymałość emocjonalna i umysłowa oraz chęć pomagania w kształtowaniu i obejmowaniu legalnego przemysłu marihuany.

Jak się czujesz, jako kobieta, która zajmuje się marihuaną?

Czuję się świetnie. Naprawdę czuję się błogosławiona, i dumna z tego, że jestem w branży, która oferuje tak wiele opcji innym ludziom, którzy chcą spróbować marihuany.

Co ci to daje?

Pracuję z rodziną. Moi dwaj najstarsi synowie i moja najmłodsza siostra są moimi partnerami biznesowymi i inspirują mnie do przecierania nowych szlaków i zawsze we mnie wierzą.

Jaka jest twoja rada dla kobiet, które chcą dołączyć do biznesu?

Bądź silna i podążaj za swoimi marzeniami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.