Test krwi

Zarówno palacze marihuany, jak i pracodawcy mogą uznać ten artykuł za pomocny, biorąc pod uwagę, jak bardzo powszechne jest to, że pracodawcy wymagają testów narkotykowych przed, a nawet w trakcie zatrudnienia.

Drug Detection Laboratories Inc. stwierdza, że metody używane w przypadku badania krwi na potrzeby marihuany pokazują informacje, które wskazują, czy dana osoba stosowała marihuanę. Marihuana zawiera THC, które jest związkiem chemicznych znajdującym się w cannabis. THC może pozostać w krwiobiegu do 4 godzin po spożyciu, jeśli nie spożywasz marihuany regularnie. Jeśli jednak jesteś częstym użytkownikiem, to zajmuje długi czas, aby substancja opuściła twój organizm, ze względu na szczątkowe narastanie THC we krwi.

Gromadzenie THC dzieje się ze względu na to, że jest ono rozpuszczalne w tłuszczu. W związku z tym, pozostaje ono przez długi czas wykrywalne np. w moczu.

Badanie krwi nie jest najlepszym sposobem na ustalenie, czy THC znajduje się w organizmie. Testy moczu okazują się znacznie lepsze i skuteczniejsze. Z drugiej strony, badania krwi lepiej pokazują poziom THC w obecnej chwili. Jeśli stosowałeś marihuanę w ciągu ostatnich 20 dni, test moczu ujawni te informacje. Jeśli poziom THC przekracza 3,5 do 5 ng/mL test uważa się za pozytywny. Zwykle THC znajduje się na takim poziomie w ciągu godziny po paleniu. Oczywiście, to różni się w zależności od osoby, częstotliwości palenia oraz tolerancji.

Więc, jeśli ktoś stosuje marihuanę regularnie, będzie miał w swoim organizmie około 5 nanogramów THC cały czas. Im częściej stosujesz substancję, tym więcej czasu zajmuje rozpuszczenie się jej.

Dlaczego sprawdzamy krew pod kątem marihuany?

Stwierdzono, że badania narkotykowe krwi są:
• kosztowne
• niezdolne do określenia częstotliwości stosowania
• potencjalnie mniej wiarygodne.

Mimo wszystko, nadal pozwalają policjantom, pracodawcom oraz rządowi na stwierdzenie, czy marihuana jest obecna we krwi. Jednak dzięki obecnym testom moczu oraz włosów mają oni inne, lepsze sposoby na bardziej szczegółowe informacje na temat stosowania cannabis.

Musi być jakiś powód, dla którego tak wielu pracodawców chce sprawdzić, czy stosujesz cannabis, prawda? Zgodnie z Drug Policy Alliance, marihuana zachęca do sedacji, ataksji, powoduje krótkotrwałą pamięć i euforię. Palenie cannabis prowadzi do zwiększenia ciśnienia krwi i zmęczonych, czerwonych oczu. DPA uważa, że stosowanie marihuany z przyczyn osobistych nie ma pozytywnych skutków w miejscu pracy oraz podczas prowadzenia pojazdu. Jest to podstawa dla prawodawców aby testować stosowanie marihuany. W ich oczach, użytkownicy marihuany prawdopodobnie zaniżają poziom pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.