cbd, olej cbd, konopny nasiona marihuany, sklep

Konsumenci marihuany to najczęściej niezależni wyborcy

alkohol-kontra-marihuana-nasiona-mar9huau-marihuany

Amerykanie, którzy stosują marihuanę lub posiadają korzystną opinię skierowaną w kierunku marihuany mają tendencję do identyfikowania się jako politycznie niezależni, niż jako demokraci czy republikanie, zgodnie z wynikami badania Cannalytics Consumer.

Czterdzieści sześć procent respondentów określa się jako politycznie niezależni. W tej grupie ponad 90 procent uważa, że reforma polityki marihuany była jedną z najważniejszych kwestii wyborów, a ponad 75 procent stwierdziło, że są bardziej zmotywowani do głosowania w wyborach z powodu specyficznych wniosków dotyczących konopi.

Wyborcy w dziewięciu stanach zadecydują w dniu wyborów, czy zalegalizować zastosowanie medyczne, czy wykorzystanie jej tylko przez dorosłych.

Cannalytics i jego partnerzy, w tym NORML, dostarczyli 51 punktowy kwestionariusz dla ponad 5.800 respondentów, aby poznać ich opinie na temat polityki marihuany, a także własnego użytku marihuany. Respondenci zazwyczaj należeli do grupy dobrze wykształconych, większość z nich nie paliła tytoniu, a 53 procent sugerowała, że korzystali by w mniejszym stopniu z alkoholu, gdyby marihuana była legalna.

cbd, olej cbd, olej z konopi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

nasiona marihuany, nasiona konopi