Medyczna marihuana jako skuteczne leczenie raka u starszych ludzi

prowadzenie-samochodu-po-zapaleniu-marihuany-wplyw-marihuany-na-prace-mozgu

Pojawia się coraz więcej artykułów potwierdzających skuteczność marihuany w odniesieniu do jej zdolności leczniczych i wyleczenia raka. Przez dziesięciolecia badania dowodziły, że marihuana może leczyć jak i całkowicie zabijać komórki nowotworowe. Nie tak dawno temu, europejska firma farmaceutyczna, GW Pharmaceuticals, wystartowała z pierwszą ludzką próbą, która ma za zadanie stosowanie marihuany w leczeniu raka mózgu.

Niestety, wyniki tego procesu nie będą dostępne przez kolejnych kilka lat, ale nieoficjalne próby tego typu prowadzone są codziennie przez chorych na raka na całym świecie.

Stan i Barb Rutner są stale rosnącą listą ludzi, którzy korzystali i wciąż korzystają z marihuany w celu leczenia raka. Stan i Barb Rutner są obecnie w wieku 70 lat i obydwoje zachorowali na raka. Około 20 lat temu, Stan spotkał się z diagnozą chłoniaka nieziarniczego. Po leczeniu raka przez około sześć miesięcy, rak powrócił w 2011 roku, a Stan wyleczył go za pomocą medycznej marihuany.

Jest tak wiele historii, jak Stan i Barb, lista wciąż rośnie. Ważne jest, aby udostępniać te historie wokół i dostarczać dowodów naukowych, wraz z nimi, aby ludzie mogli naprawdę zobaczyć uzdrawiającą moc marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.