Gubernator Georgii Podpisał Projekt Ustawy o Legalizację Medycznej Marihuany

idealny-lisc-marihuany

Ustawa, która weszła w życie od razu, pozwala na posiadanie maksymalnie 20 uncji (1 uncja~28.3g) oleju konopnego tym, którzy cierpią z powodu ostatnich faz raka i innych chorób wyniszczających (muszą oni posiadać receptę od lekarza oraz zezwolenie od państwa). Nielegalną pozostaje uprawa, produkcja i sprzedaż marihuany w Georgii, co oznacza, że pacjenci muszą emigrować do innych stanów takich jak Kolorado, w których uprawa i hodowla jest legalna. Ponieważ rząd federalny wciąż zakazuje posiadania marihuany, przekraczanie granic stanu może wywoływać poważne problemy.

Sprzedaż nadal jest nielegalna,” Daniel Macris, dyrektor generalny HO. „Musimy wziąć pod uwagę obowiązkowe minima dla handlu i produkcji, więc z pewnością nie będziemy tego robić w tym stanie.”

Nowe prawo pozwala na stosowanie oleju konopnego w przypadku ośmiu stanów chorobowych, w których stadia końcowe są bardzo trudne.

Prawo wymaga, aby olej zawierał nie więcej niż 5% THC, substancji znajdującej się w marihuanie i wywołującej haj, i legalizuje badanie kliniczne w celu dalszego przebadania leku.

Choć nurtuje nas pytanie, w jaki sposób pacjenci będą mieli dostęp do leku, ponieważ jest to jeszcze do opracowania, wiele rodzin chorych dzieci twierdzi, że jest bardzo szczęśliwych z powodu nowej ustawy.

Janea Cox, która przeniosła się do Kolorado, aby jej pięcioletnia córka mogła mieć dostęp do medycznej marihuany w celu złagodzenia jej bezlitosnych napadów, powiedziała, że jest bardzo zadowolona z tego, że będzie mogła wrócić z powrotem do domu.

„Kolorado było dla nas bardzo dobre, ale w Georgii mamy dom. Georgia jest naszym domem,” powiedziała. „Tam jest nasz świat.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Gubernator Georgii Podpisał Projekt Ustawy o Legalizację Medycznej Marihuany”


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.