Niektóre łagodne niepożądane działania uboczne marihuany

Podobnie jak wszystkie inne substancje, medyczna marihuana ma kilka skutków ubocznych, w większości łagodnych. Mogą ich doświadczyć nie tylko pacjenci stosujący medyczną marihuanę, ale również osoby wykorzystujące ją do celów rekreacyjnych. Warto na początku zauważyć, że skutki mogą różnić się odczuciem, zależnie od osoby i organizmu oraz dawkowania, ale dobrze wiedzieć czego można się spodziewać i jak sobie z tym poradzić.

marihuana-nie-jest-taka-zla

Senność

Uczucie bycia sennym, letargicznym. Jeśli konopia indyjska jest przepisywana na stany inne niż bezsenność a senność jest niechcianym skutkiem ubocznym to, aby temu zaradzić można palić ją przed udaniem się do łóżka. Należy unikać jazdy samochodem oraz wykonywania zadań, które wymagają koncentracji.

Zawroty głowy

Tak jak senność, zawroty głowy mogą być niełatwe do przeciwdziałania, więc tutaj również zalecamy palenie jej przez snem. W innym przypadku, upewnij się, że wszystko jest na swoim miejscu i nie musisz angażować się w żadne zadania.

Bezsenność

Pacjenci, którym zalecono stosowanie konopi siewnej natrafili na skutek uboczny, który prowadzi do trudności w zasypianiu – dlatego też nie jest ona zalecana dla osób cierpiących na bezsenność. W celu uniknięcia tego skutku ubocznego nie należy przyjmować jej przed pójściem spać.

Pragnienie

Oba szczepy medycznej marihuany wywołują pragnienie. Świeżo wyciskane soki i woda z pewnością mogą temu zapobiec! Napoje gazowane są niezdrowe i należy ich unikać.

Problemy układu oddechowego

Pacjenci ze zdiagnozowanymi problemami dróg oddechowych są najbardziej narażeni na doświadczenie tego skutku ubocznego. Korzystanie z vaporizera lub przyjmowania marihuany pod postacią jedzenia zamiast palenia jej prawdopodobnie złagodzi ten objaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Niektóre łagodne niepożądane działania uboczne marihuany”


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.