5 Najlepszych Odmian Marihuany Na Stany Lękowe

Życie ze stanami lękowymi może być niezwykle trudne. Leki na receptę mogą pogarszać twoje samopoczucie lub w ogóle nie pomagać.

Ale jest jeszcze marihuana. Marihuana sprawdza się świetnie w wielu różnych stanach, a stany lękowe to jeden z nich. Wraz ze zmieniającymi się czasami i prawami, marihuana jest teraz jeszcze bardziej dostępna i oferuje o wiele bezpieczniejsze leczenie niż dostępne leki na receptę. Istnieją tysiące odmian marihuany, więc wybór odpowiedniej z nich może być nieco przytłaczający.

Większość odmian, które są najlepsze do leczenia lęku to hybrydy, co oznacza, że ​​ich genetyka jest mieszanką genów sativa i indica. Znane z tego, że są bardziej podnoszące na duchu i energiczne, rośliny sativa zwykle rosną wysokie i cienkie oraz osiągają imponującą wysokość. Znane są z bardziej „trawiastego” lub ziemistego zapachu i poleca się je stosować w ciągu dnia.

Rośliny z gatunku indica zwykle rosną szersze, ale krótsze i lepiej sprawdzą się w uprawie indoor niż outdoor. Posiadają mocne efekty fizyczne, które mogą sprawić, że zostaniesz przyklejony do kanapy na wiele godzin, ale także poczujesz się wyjątkowo zrelaksowany. Indica to najlepsza odmiana do leczenia bólu i bezsenności.

Oto pięć najlepszych odmian marihuany na stany lękowe:

1. Khalifa Kush

Znana również jako „KK”, Khalifa Kush została stworzona przez słynnego rapera, którego większość z was zna – Wiz Khalifa. Chociaż mówi się, że oryginalna odmiana opracowana przez Wiz nie jest dostępna publicznie, odmiana, którą nazywa się Khalifa Kush, posiada te same efekty, smak oraz aromat, co oryginał. KK jest znana z kwaśno-cytrynowego i sosnowego zapachu, podobnie jak OG Kush. KK jest idealna do stosowania rano po przebudzeniu i sprawi, że poczujesz się zarówno szczęśliwy jak i zrelaksowany. Palenie KK zdecydowanie może pomóc złagodzić stres i zwalczyć niepokój.

2. Chemdawg Sour Diesel (Chem Sour)

Chem Sour to hybryda z dominacją genów sativa, będąca mieszanką nasion Sour Diesel i Chemdawg D. Palenie Chem Sour sprawi, że poczujesz się lepiej i pozytywniej. Osoby podatne na lęki powinny palić Chem Sour w małych dawkach, ze względu na swoje mocne efekty. Chem Sour jest również świetna w przypadku chęci tworzenia oraz utrzymywania koncentracji. Jedynym minusem palenia Chem Sour jest mocna suchość w ustach, która jej towarzyszy, ale to nic, w porównaniu do wszystkich jej korzyści!

3. White Diesel

White Diesel to kolejna roślina z dominacją sativy, która jest wynikiem połączenia mocy White Widow ze smakami NYC Diesel. Pąki White Diesel pachną jak opary oleju napędowego, czego można się spodziewać po każdej roślinie z rodziny Diesel – które łączą się z pikantną, aromatyczną mieszanką przypraw, grejpfruta i cytryny.

White Diesel intensywnie podnosi na duchu, powoduje brzęczenie w głowie oraz rozluźnia ciało, dzięki czemu nadaje się idealnie do leczenia bólu, stresu i stanów lękowych. Pacjenci używający medycznej marihuany uważają White Diesel za najbardziej korzystną ze względu na jej zdolność do zwalczania lęku, depresji, a także migren. Po kilku buchach White Diesel osiągniesz euforyczny stan umysłu, zrelaksujesz się i będziesz gotowy na kolejny dzień.

4. Dr. Who

Z Dr. Who wzniesiesz się wysoko (zamierzona gra słów) i dosłownie poczujesz, jakbyś podróżował do innego wymiaru (i jest to naprawdę przyjemne). Dr. Who jest bardzo mocną odmianą indica, która oryginalnie pochodzi z Homegrown Natural Wonders. HNW opracowało odmianę Dr. Who, łącząc ze sobą odmiany Mad Scientist i Timewreck. Ta odmiana składa się w 60% z genów indica i świetnie nadaje się do leczenia bólu, stresu oraz braku apetytu.

Dr Who sprawdzi się również świetnie w przypadku zaburzeń nastroju, takich jak choroba afektywna dwubiegunowa, depresja i lęk, a także pomoże złagodzić objawy zaburzeń, takich jak OCD i PTSD.

5. Fruit Loops

Fruit Loops pachnie tak dobrze, jak brzmi jej nazwa. Jest to odmiana o dominacji genów indica i podczas palenia odczuwalny jest słodki, tropikalny smak.

Fruit Loops to odmiana hybrydowa o bardzo wysokiej mocy oraz umiarkowanych efektach cielesnych. Fruit Loops świetnie sprawdza się w towarzystwie przyjaciół, powodując większą pewność siebie oraz niekończące się rozmowy.

Ta odmiana to idealne rozwiązanie, które pomoże Ci zwalczyć niepokój i poradzić sobie ze stresem.

Jeśli szukasz nasion medycznej marihuany na stany lękowe, to Polecamy Ci sprawdzić ofertę sklepu thc-thc.com, jest to seedbank, który ma największe doświadczenie w branży konopnej w Polsce. Dlatego kupisz w nim odpowiednie i świeże nasiona marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.