Wskazówki Dotyczące Uprawy Odmiany Berry White

Opis odmiany: Berry White to skrzyżowanie dwóch dobrze znanych odmian, White Widow i Blueberry. Połączenie tych dwóch słynnych odmian dało aromatyczną, żywiczną i dobrze zbalansowaną hybrydę z efektami, które pochodzą z obu stron spektrum indica – sativa, które pozostawiają konsumentów rozluźnionych, ale jednocześnie zaangażowanych w rozmowy lub jakiekolwiek inne aktywności.

Techniki uprawy: stosunkowo łatwa w zarządzaniu, Berry White posiada rośliny, które same w sobie mają już dobrą strukturę, co oznacza znikome zapotrzebowanie na przycinanie lub trening; uprawa hydroponiczna pomaga w produkcji jeszcze większych ilości żywicy, ale gleba nadaje jej bogatszy profil smakowy

Czas kwitnienia: 7 – 8 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: łatwa.

Klimat: Berry White lubi cieplejszy klimat, i właśnie w takim klimacie osiąga pełnię potencjału; rośliny dobrze radzą sobie z pleśnią, co czyni je dobrymi kandydatami na zmienną wilgotność; idealna temperatura dla Berry White to 70 – 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: Berry White rośnie dobrze zarówno indoor jak i outdoor; uprawa glebowa outdoor spowoduje jednak, że rośliny cieszyć się będą mocniejszym aromatem jagód.

Karmienie: W przypadku tej hybrydowej odmiany umiarkowane nawożenie powinno wystarczyć.

Różne nasiona konopi dostaniesz w sklepie thc-thc. Znajdziesz tam masę odmian marihuany. Za równo tych z autofloweringiem jak i pełno sezonowych, medycznych CBD i z bardzo wysokim poziomem THC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.