Oznaki zanieczyszczenia uprawy

Dzisiaj przychodzimy do was z artykułem dotyczącym oznak zanieczyszczenia uprawy. Czytajcie uważnie i miejcie oko na swoje uprawy!

• Gąbczastość.

Zanim zaczniesz palić marihuanę, pamiętaj aby najpierw zwrócić uwagę na jej fakturę. Jeśli jest za sucha, istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że jest ona zanieczyszczona pleśnią. Ale jeśli są one gąbczaste i wilgotne, jest duże prawdopodobieństwo, że to właśnie pleśń. Uważaj też na rośliny o pudrowej teksturze, ponieważ niektórzy sprzedawcy obsypują pąki rozgniecionymi tabletkami, aby poprawić ich walory estetyczne – wydaje się wtedy, że pąki mają więcej trichomów.

• Odbarwienia.

Białe przebarwienia lub rozmywa, zielonkawa lub szara barwa na roślinach to kolejny znak, że jest z nimi coś nie tak. Są to zwykle skutki zanieczyszczenia pleśnią lub grzybem.

• Zapach.

Każda odmiana marihuany ma swój odrębny zapach, jednak każda z nich ma lekko piżmowy i słodki aromat. Jeśli zapach jest bardzo słodki najprawdopodobniej jest ona zanieczyszczona. Uważaj też na zioło, które pachnie świeżą trawą, ponieważ to znak, że prawdopodobnie nie zostało ono dobrze wysuszone. Marihuana, która posiada powyższe cechy, zwykle przeszła przez pleśń podczas nieprawidłowego przechowywania.

• Ból w klatce piersiowej.

Zwróć uwagę na to, że palenie nie powinno powodować bólu w klatce piersiowej. Jeśli doświadczasz bólu po sesji palenia, jest to znak ostrzegawczy, że prawdopodobnie marihuana którą paliłeś była zanieczyszczona.

Co zrobić w takim przypadku? Poszukaj lekarza i to jak najszybciej!

• Alergia.

Jeśli paliłeś już w przeszłości marihuanę i nie doświadczyłeś żadnych niepożądanych efektów, a pewnego razu wystąpiła u ciebie reakcja alergiczna – jest to silny znak, że właśnie wypaliłeś marihuanę, z którą było coś nie w porządku. Mogła ona mieć na przykład pleśń – pleśń często prowadzi do reakcji alergicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.