Popularne odmiany do wykorzystania nocnego

Niektóre odmiany pojawiają się w przychodniach częściej niż inne ze względu na swoją dostępność lub popularność. Niektóre z najbardziej popularnych odmian do wykorzystania nocnego obejmują:

• Purple Kush: Jako czysta odmiana indica, Purple Kush może pomóc pacjentom potrzebującym pełnego relaksu. Odmiana łagodzi stres i promuje głęboki sen. jeśli masz do czynienia z bólem lub problemami z nastrojem, Purple Kush może zmniejszyć te objawy i ułatwić ci osiągnięcie upragnionego odpoczynku.

• Granddaddy Purple: Mimo iż Granddaddy Purple to głównie indica, wpływa mocno także na umysł. Poczujesz jak twoje ciało i umysł odprężą się, gdy tylko przyjdzie przypływ euforii. Pacjenci, którzy mają do czynienia ze skurczami mięśni lub cierpią na brak apetytu, również skorzystają z relaksujących i pobudzających apetyt efektów.

• Bubba Kush: Jeśli szukasz najmocniejszej odmiany indica, Bubba Kush sprawdzi się idealnie. Stany lękowe i napięcie w mięśniach zniknie bez mrugnięcia okiem, natychmiast poczujesz się spokojniejszy i bardziej śpiący. Bubba Kush pomaga pacjentom z depresją, stanami lękowymi, skurczami mięśni, bólem i nie tylko.

• White Rhino: White Rhino ma tendencję do koncentracji swoich efektów na łagodzeniu doświadczanego lęku, więc idealnie sprawdzi się u osób szukających głównie relaksacji nie uspokojenia. Mimo iż jest to głównie odmiana indica, posiada w korzeniach także dziedzictwo sativa, które gwarantuje lift nastroju. Jeśli masz problemy ze zdrowiem psychicznym i nie potrafisz zrelaksować się w nocy, White Rhino doskonale sprawdzi się w twoim przypadku.

• Blue Cheese: Blue Cheese koncentruje się na uspokajaniu umysłu i efektach relaksujących. Pacjenci doświadczający bólu chronicznego z pewnością skorzystają z jego właściwości przeciwbólowych, jednocześnie odczuwając rozluźnienie i senność. Z pewnością polubisz Blue Cheese.

• Blueberry: Blueberry posiada historię zdobywania jednych z najlepszych nagród wśród wszystkich odmian cannabis. Nic dziwnego – w końcu jego relaksujące, ale euforyczne efekty są w stanie poradzić sobie z całym spektrum dolegliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie, oleju CBD, THC, badania, zastosowanie, dawkowanie.