Popularne Odmiany do Wykorzystania Nocnego

Niektóre odmiany pojawiają się częściej niż inne ze względu na swoją dostępność, popularność lub też na swoje walory jako medyczna marihuana. Skupimy się tutaj właśnie na odmianach medycznych. Oczywiście wymienimy tylko część z nich.

Niektóre z najbardziej popularnych odmian do wykorzystania nocnego obejmują:

Crystal Kush: Jako czysta odmiana indica, Crystal Kush może pomóc pacjentom medycznej marihuany potrzebującym pełnego relaksu. Odmiana łagodzi stres i promuje głęboki sen. jeśli masz do czynienia z bólem lub problemami z nastrojem, Crystal Kush może zmniejszyć te objawy i ułatwić ci osiągnięcie upragnionego odpoczynku.

Afghan Kush: Mimo iż Afghan Kush to głównie indica, wpływa mocno także na umysł. Poczujesz jak twoje ciało i umysł odprężą się, gdy tylko przyjdzie przypływ euforii. Pacjenci medycznej marihuany, którzy mają do czynienia ze skurczami mięśni lub cierpią na brak apetytu, również skorzystają z relaksujących i pobudzających apetyt efektów.

Bubba Kush: Jeśli szukasz najmocniejszej odmiany indica, Bubba Kush sprawdzi się idealnie. Stany lękowe i napięcie w mięśniach zniknie bez mrugnięcia okiem, natychmiast poczujesz się spokojniejszy i bardziej śpiący. Bubba Kush pomaga pacjentom z depresją, stanami lękowymi, skurczami mięśni, bólem i nie tylko.

White Rhino: Odmiana White Rhino ma tendencję do koncentracji swoich efektów na łagodzeniu doświadczanego lęku, więc idealnie sprawdzi się u osób szukających głównie relaksacji nie uspokojenia. Mimo iż jest to głównie odmiana indica, posiada w korzeniach także dziedzictwo sativa, które gwarantuje lift nastroju. Jeśli masz problemy ze zdrowiem psychicznym i nie potrafisz zrelaksować się w nocy, White Rhino doskonale sprawdzi się w twoim przypadku.

Blue Cheese: Odmiana Blue Cheese koncentruje się na uspokajaniu umysłu i efektach relaksujących. Pacjenci doświadczający bólu chronicznego z pewnością skorzystają z jego właściwości przeciwbólowych, jednocześnie odczuwając rozluźnienie i senność. Z pewnością polubisz Blue Cheese.

Blueberry: Jagodowe Blueberry posiada historię zdobywania jednych z najlepszych nagród wśród wszystkich odmian cannabis. Nic dziwnego – w końcu jego relaksujące, ale euforyczne efekty są w stanie poradzić sobie z całym spektrum dolegliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.