Ustawa w New Jersey zezwoli na stosowanie medycznej marihuany w przypadku skurczy menstruacyjnych

marihuana-tylko-medyczna-marihuana-medycyna-lek

Z ukłonem dla Whoopi Goldberg, prawodawcy w New Jersey ogłosili ustawę, która poluzuje ścisłe prawo w państwie pozwalając kobietom na uzyskanie produktów opartych na marihuanie, w celu złagodzenia bóli miesiączkowych.

„Ludzie mają to purytańskie wyobrażenie, że banda ćpunów siedzi w ambulatoriach dedykowanych medycznej marihuanie, a to naprawdę bardzo chorzy pacjenci w potrzebie.”

Taylor West, zastępca dyrektora Krajowego Stowarzyszenia Przemysłu Konopi, niekomercyjnej grupy handlowej, powiedział, że nie jest znane żadne inne państwo, które specyficznie notowałoby skurcze jako dolegliwość dopuszczoną do stosowania medycznej marihuany. Ale, jak sama mówi, bardzo prawdopodobne, że lekarze przepisują medyczną marihuanę w takim przypadku, w krajach, gdzie istnieje większa swoboda w przepisywaniu medycznej marihuany.

„Dla wielu kobiet, reakcja na ból jest tak ciężka, że powoduje u nich wymioty albo omdlenia. Spróbuj sobie z tym poradzić, albo stosuj lek na receptę, który nie jest w stanie nawet złagodzić objawów.”

Zgodnie z obowiązującym prawem w New Jersey, marihuana jest ograniczona do użytku dla konkretnej liczby schorzeń, w tym stwardnienie rozsiane, rak, dystrofia mięśniowa i inne choroby przewlekłe. Jest także zatwierdzona w przypadku drgawek i jaskry, jeżeli są one oporne na konwencjonalne leczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.