5 Odmian z Delikatnym Zapachem

5 odmian marihuany z delikatnym zapachem.

Wśród wielu cenionych cech konopie są bardzo cenione ze względu na swoje aromaty, ale czasami rośliny mogą generować zapach tak silny, że może przyciągnąć uwagę sąsiadów, a ten problem może stać się poważnym problemem dla osób uprawiających chwasty na zewnątrz, gdzie niezbędna jest maksymalna dyskrecja oraz w których niemożliwe jest zastosowanie filtrów węglowych lub innych systemów antyzapachowych.

W takich przypadkach dobrym pomysłem jest wybór odmiany konopi, która wydziela dyskretne aromaty, jeśli chcemy ograniczyć zapach wytwarzany przez nasz ogród, zwłaszcza przy uprawach zewnętrznych na tarasach i balkonach. Z tego powodu należy unikać genetyki, która wyróżnia się silnym i charakterystycznym aromatem typowym dla konopi, w tym odmiany z rodzin Diesel lub Skunk, Cheese lub Sour Diesel wśród wielu innych… mówimy o odmianach z bardzo wysoka zawartość terpenów, które wyróżniają się charakterystycznymi, trwałymi i bardzo lotnymi aromatami.

W tym artykule przyjrzymy się wyborowi odmian najbardziej rozpoznawalnych ze względu na ich subtelne i dyskretne zapachy, aby pomóc Ci uniknąć problemów związanych z bezpieczeństwem i nieproszonych gości w Twoim miejscu uprawy.

Sugar Pop

Odmiana Sugar Pop firmy Philosopher Seeds jest doskonale przystosowana do uprawy pojedynczych pąków lub SOG, tworząc duży, ciężki i wysoce żywiczny pąk główny.

Pochodzący ze skrzyżowania White Russian x Kalijah i Jack The Ripper, Sugar Pop charakteryzuje się subtelnym aromatem, który wydziela podczas kwitnienia, podczas gdy jej dym i para łączą słodkie aromaty i kadzidło z ziemistymi perfumami, tworząc złożony i złożony zapach. intensywny smak, bez niepewności spowodowanej zapachem podczas uprawy, a także później, gdy chcemy mieć ją ze sobą w kieszeni.

Odporna na ciepło, szkodniki i owady Sugar Pop jest łatwa w uprawie i dojrzewa po 60/70 dniach kwitnienia, zapewniając zbiory sięgające 400 do 500 g gęstych i żywicznych pąków najwyższej jakości.

Genetyka: Hybrid RK #14 x Ripper #1
Hybryda 60/40 Sativa-Indica
Kwitnienie indoor: 60/70 dni
Zbiory na zewnątrz: październik
Zawartość THC: 18%
Wydajność wewnętrzna: 400-500g na m2
Produkcja zewnętrzna: 400-600g na roślinę

Northern Lights

Northern Lights to klasyka w świecie konopi: łatwa w uprawie z szybkim i produktywnym kwitnieniem, oferuje wysokiej jakości zbiory, ta 100% odmiana Indica szybko stała się punktem odniesienia wśród hodowców i palaczy w latach 80-tych i 90-tych.

Jej łagodne aromaty, łączące nuty drewna sosnowego i przypraw, sprawiają, że jest bardzo ceniona wśród hodowców, którzy chcą zachować kontrolę nad zapachami w ogrodzie i nie wzbudzać podejrzeń sąsiadów silnym smrodem.

Ta odmiana, przystosowana również do uprawy w pomieszczeniach, potrzebuje nie więcej niż 8 do 9 tygodni kwitnienia, aby zebrać od 350 do 500 g gęstych i żywicznych pąków na metr kwadratowy.

Genetyka: Afghani
Czysta Indica
Wydajność: Wysoka
Kwitnienie w pomieszczeniu: 8-9 tygodni
Zbiory na zewnątrz: początek października

Pink Plant

Odmiana Pink Plant od Eva Seeds to hybryda Sativy, opracowana w celu zapewnienia silnych i odpornych roślin o intensywnym działaniu, charakteryzująca się pięknym różowym i fioletowym kolorem.

Pink Plant to wszechstronna odmiana, która przystosowuje się do uprawy na zewnątrz w wilgotnych miejscach i niesprzyjających warunkach, a jednocześnie jest bardzo dyskretna w poziomie zapachu, ze świeżymi aromatami drzew owocowych i eukaliptusa, które raczej nie przyciągną uwagi wścibskich sąsiadów.

Ta odmiana dobrze reaguje na przycinanie FIM i uprawę SCROG, oferując obfite zbiory gęstych i żywicznych pąków, z których niektóre mogą mieć różowe słupki, chociaż inne fenotypy pozostaną zielone, ale nadal oferują te same właściwości organoleptyczne, co bardziej kolorowe fenotypy.

Genetyka: High Level x TNT Kush
Kwitnienie w pomieszczeniu: 55/60 dni
Zbiory na zewnątrz: początek października
Wydajność: średnia – wysoka
THC: 17/19%

Mataró Blue

Mataró Blue z Kannabia Seeds to bardzo ceniona przez hodowców odmiana, charakteryzująca się dyskretnymi aromatami. Hybryda Blueberry x Mazar x Black Domina, jest odmianą z dominującą Indicą, wytwarzającą gęste i ciężkie pąki, z plonami, które mogą osiągnąć do 600g na m2 w uprawie indoor.

Przystosowując się zarówno do upraw outdoorowych Sea Of Green, jak i SCROG, jego okres kwitnienia nie wymaga więcej niż 60 dni, co nagrodzi hodowcę za tworzenie bardzo zwartych pąków. W przypadku niskich temperatur w nocy Mataró Blue może przybrać odcienie niebieskiego do fioletowego, kontrastując z grubą warstwą białej żywicy, która pokryje jego pąki.

Wytwarza subtelny, delikatny zapach, którego aromaty łączą nuty kwiatowe na ziemistym i słodkim tle najwyższej jakości.

Genetyka: Afghani x Original BlueBerry x Black Domina
Uprawa: wewnątrz i na zewnątrz
Kwitnienie indoor: 56/65 dni.
Zbiory na zewnątrz: październik
Wysokość na zewnątrz: 2m
Wydajność wewnętrzna: 600g na m2
Produkcja zewnętrzna: 700g na roślinę
THC: 18-20%

Kalichakra

Kalichakra z Mandala Seeds to hybryda z dominacją Sativy wyhodowana z genetyki Landrace z południowych Indii i południowo-wschodniej Azji. Oferuje egzotyczną i łatwą w uprawie linię. Krzyżówka stworzona z myślą o zapewnieniu doskonałej wydajności hodowcom na wszystkich poziomach, od początkujących po ekspertów.

Pomimo tego, że jest odmianą Sativa, Kalichakra ma szybki okres kwitnienia, zaledwie 60 do 70 dni, ze sprawdzoną odpornością na pleśń i bardzo dyskretnymi zapachami, łącząc nuty mięty i cytryny w pomieszczeniu do uprawy, gamę zapachów, które nie przyciągają niechciana uwaga przechodniów i sąsiadów.

Ich gąbczaste i żywiczne kwiaty oferują doskonały stosunek pąków do liści, dzięki czemu przycinanie naszych zbiorów będzie bardzo łatwe. Plony mogą przekroczyć 1000g na roślinę przy uprawie na zewnątrz w pełnej glebie i ponad 500g na m2 w pomieszczeniach zamkniętych.

Jego działanie jest pobudzające, pozytywne i relaksujące oraz łatwo toleruje, pozostawiając użytkowników w stanie szczęścia i euforii, a jednocześnie nie wywołuje uczucia przyspieszonego bicia serca czy niepokoju, tak typowych dla sativ.

Genetyka: Indie Południowe/Azja Południowo-Wschodnia
Hybryda z dominacją Sativy
Kwitnienie indoor: 60/70 dni
Zbiory plenerowe: październik
Zawartość THC: 17-19%
Wydajność wewnętrzna: 500-550g na m2
Wydajność na zewnątrz: 850 do 1200g na roślinę

Odmiany, które tutaj przedstawiliśmy, zostały również wykorzystane do stworzenia wielu krzyżówek, w których ich cechy są mniej lub bardziej dominujące, więc tutaj mamy bazę genetyczną o dyskretnych zapachach, z której można wybrać odmiany, które uprawiamy w naszym domowym ogrodzie konopnym, czy to wewnątrz, czy na zewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.