Naturalne sposoby na leczenie raka piersi

dziewczyna-tapeta-trawka

Wiele kobiet umiera każdego dnia, a jedną z przyczyn ich śmierci jest rak piersi. Lekarze są osobami, które decydują jakie leki przyjmują pacjentki chore na raka piersi. Leki, które się zaleca oparte są na wiedzy o sposób w jaki rozkładają się komórki rakowe i jak bardzo naruszają ciało.

Poniżej przedstawiamy naturalne sposoby, które mogą pomóc w zapobieganiu i leczeniu raka piersi.

Sok z marchewki – Marchew jest bardzo bogata w witaminę A. Z tego powodu, sok z marchewki należy spożywać około piętnastu – trzydziestu minut przed czasem posiłku. Naukowcy z Ohio wykazali w badaniach, że witamina A może nie tylko zapobiegać rakowi, ale również z nim walczyć.

Koniczyna łąkowa – Jest to jedno z najbardziej skutecznych ziół, jeżeli chodzi o leczenie nowotworów. Używany do tego jest kwiat, nie korzenie czy łodygi. Koniczyna łąkowa jest rośliną, która pełna jest wielu niezbędnych nam witamin i minerałów. Zioło to używane było przez ponad sto lat w różnych latach na całym świecie.

Marihuana – Może ciężko ci uwierzyć, ale kannabis może pomóc w walce z rakiem piersi. Marihuana jest bardzo skuteczną rośliną, która sprawia, że komórki rakowe żywią się same sobą (zmusza je do tego). Założymy się, że o tym nie wiedziałeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Naturalne sposoby na leczenie raka piersi”


Copyright © KonopiaLeczy.com - Wszystko o medycznej marihuanie THC, oleju i konopi CBD, badania oraz zastosowanie i dawkowanie.