cbd, olej cbd nasiona marihuany, konopi, thc-thc

Naturalne sposoby na leczenie raka piersi

dziewczyna-tapeta-trawka

Wiele kobiet umiera każdego dnia, a jedną z przyczyn ich śmierci jest rak piersi. Lekarze są osobami, które decydują jakie leki przyjmują pacjentki chore na raka piersi. Leki, które się zaleca oparte są na wiedzy o sposób w jaki rozkładają się komórki rakowe i jak bardzo naruszają ciało.
Poniżej przedstawiamy naturalne sposoby, które mogą pomóc w zapobieganiu i leczeniu raka piersi.

• Sok z marchewki – Marchew jest bardzo bogata w witaminę A. Z tego powodu, sok z marchewki należy spożywać około piętnastu – trzydziestu minut przed czasem posiłku. Naukowcy z Ohio wykazali w badaniach, że witamina A może nie tylko zapobiegać rakowi, ale również z nim walczyć.

• Koniczyna łąkowa – Jest to jedno z najbardziej skutecznych ziół, jeżeli chodzi o leczenie nowotworów. Używany do tego jest kwiat, nie korzenie czy łodygi. Koniczyna łąkowa jest rośliną, która pełna jest wielu niezbędnych nam witamin i minerałów. Zioło to używane było przez ponad sto lat w różnych latach na całym świecie.

Marihuana – Może ciężko ci uwierzyć, ale kannabis może pomóc w walce z rakiem piersi. Marihuana jest bardzo skuteczną rośliną, która sprawia, że komórki rakowe żywią się same sobą (zmusza je do tego). Założymy się, że o tym nie wiedziałeś!

nasiona marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Naturalne sposoby na leczenie raka piersi”

olej cbd

nasiona marihuany, konopi, thc-thc


Ta witryna konopialeczy.com wykorzystuje pliki cookies.