cbd, olej cbd, konopny nasiona marihuany, sklep

Naturalne sposoby na leczenie raka piersi

dziewczyna-tapeta-trawka

Wiele kobiet umiera każdego dnia, a jedną z przyczyn ich śmierci jest rak piersi. Lekarze są osobami, które decydują jakie leki przyjmują pacjentki chore na raka piersi. Leki, które się zaleca oparte są na wiedzy o sposób w jaki rozkładają się komórki rakowe i jak bardzo naruszają ciało.
Poniżej przedstawiamy naturalne sposoby, które mogą pomóc w zapobieganiu i leczeniu raka piersi.

• Sok z marchewki – Marchew jest bardzo bogata w witaminę A. Z tego powodu, sok z marchewki należy spożywać około piętnastu – trzydziestu minut przed czasem posiłku. Naukowcy z Ohio wykazali w badaniach, że witamina A może nie tylko zapobiegać rakowi, ale również z nim walczyć.

• Koniczyna łąkowa – Jest to jedno z najbardziej skutecznych ziół, jeżeli chodzi o leczenie nowotworów. Używany do tego jest kwiat, nie korzenie czy łodygi. Koniczyna łąkowa jest rośliną, która pełna jest wielu niezbędnych nam witamin i minerałów. Zioło to używane było przez ponad sto lat w różnych latach na całym świecie.

Marihuana – Może ciężko ci uwierzyć, ale kannabis może pomóc w walce z rakiem piersi. Marihuana jest bardzo skuteczną rośliną, która sprawia, że komórki rakowe żywią się same sobą (zmusza je do tego). Założymy się, że o tym nie wiedziałeś!

1 komentarz

    • Maja Nowak, 29 lutego 2016, 21:03

    Odpowiedz

    Czytałam badania, to prawda 😉

cbd, olej cbd, olej z konopi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

nasiona marihuany, nasiona konopi